*3η αγωνιστική

*Και οι δύο αγώνες τους έχουν λήξει G/G μαζί με over 3,5

ΣΑΛΦΟΡΝΤ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Η Σάλφορντ έχασε με το «βαρύ» 5-1 εκτός έδρας από την Μπόλτον, κάνοντας το «λάθος» να προηγηθεί με τον Τόμας – Ασάντε στο 23’! Ο Κατσούνγκα στο 31’ την ισοφάρισε, ενώ βρέθηκε να χάνει πριν λήξει το ημίχρονο από τέρμα του Μπόντβαρσον στο 42’. Και τα άλλα τρία γκολ τα δέχθηκε στο δεύτερο ημίχρονο από τους Σάντλιερ (61’), Μπράντλεϊ (77’), Αφολαγιάν (86’).

Η Σάλφορντ όχι απλά δέχθηκε τα πρώτα της γκολ φέτος, ήρθαν μαζεμένα, χάνοντας με 5-1 εκτός έδρας από την Μπόλτον, σε ένα γειτονικό ντέρμπι για το Λιγκ Καπ, με την αντίπαλο της πάντως να αγωνίζεται σε μεγαλύτερη κατηγορία. Πάντως ακόμη και σε αυτόν τον αγώνα κατάφερε να προηγηθεί.

Στο πρωτάθλημα παραμένει αήττητη και χωρίς να έχει δεχθεί γκολ, έχοντας κερδίσει το μοναδικό παιχνίδι που έπαιξε στο γήπεδό της. Και ο τεχνικός της, Νιλ Γουντς, παραδέχθηκε πώς η δυνατή τους άμυνα είναι η «πλατφόρμα» πάνω στην οποία θέλουν να «χτίσουν» και να βελτιωθούν ακόμη περισσότερο.

Επιστρέφει από τιμωρία ο μέσος Λουντ, χτύπησε πιο πρόσφατα ο αμυντικός Σέπαρντ, με τη συμμετοχή του αμφίβολη απόψε.

Σάλφορντ Στατιστικά

*Εχει 2/3 under 2,5 στη σεζόν

*Εχει 2/3 N/G στη σεζόν

Παίξε Νόμιμα στην Interwetten | 21+ (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

21+ | ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ ΕΕΕΠ | ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΘΙΣΜΟΥ & ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ | ΓΡΑΜΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΚΕΘΕΑ: 2109237777 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

ΚΡΟΥ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Η Κρου ήταν πολύ κακή και έχασε δίκαια και άνετα με 4-0 εκτός έδρας από τη Γκρίμσμπι, χωρίς να κάνει ούτε καν προσπάθεια εντός στόχου! Βρέθηκε πίσω στο σκορ από τέρμα του Γουότερφολ στο 13’, ο Γκριν στο 34ο λεπτό έκανε το 2-0, ο Σμιθ στο 56’ πέτυχε το τρίτο τέρμα της αντιπάλου της, με τον Γουίρν στο 86’ να διαμορφώνει το τελικό σκορ.

Η Κρου έμεινε πολύ μακριά από τον καλό της εαυτό, χάνοντας πολύ εύκολα με 4-0 εκτός έδρας από την Γκρίμσμπι, με αποτέλεσμα να αποκλειστεί από την συνέχεια του Λιγκ Καπ. Και αυτή ήταν η πρώτη της φετινή ήττα στη σεζόν, έπειτα από 2/2 νίκες που έχει πετύχει στο πρωτάθλημα, μετά τον υποβιβασμό της στην συγκεκριμένη κατηγορία την τωρινή αγωνιστική περίοδο.

Πάντως ο τεχνικός της, Αλεξ Μόρις, είπε πώς στα χαρτιά το σημερινό παιχνίδι είναι το πιο δύσκολο που καλούνται να παίξουν ως σήμερα, επομένως μπορεί να αποτελέσει και ένα βαρόμετρο για να δουν πού βρίσκονται ως ομάδα.

Από το σημερινό παιχνίδι θα απουσιάσουν οι τραυματίες Λονγκ (ΕΠ), Αντεμπίσι (ΑΜ), Ρίτσαρντς (ΤΕ), ενώ χτύπησε και ο μέσος Κόλκετ που θα λείψει επίσης.