*Έρχονται από 8/10 μεταξύ τους Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

Δείτε τα Προγνωστικά MLS

ΧΙΟΥΣΤΟΝ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας επικράτηση 1-0 επί του Κολοράντο. Το γκολ στις καθυστερήσεις απ’ τον Σμιθ.

Βελτιωμένη το τελευταίο χρονικό διάστημα, πήρε σπουδαία νίκη την περασμένη εβδομάδα, εκτός έδρας 1-0 επί του Κολοράντο. Χαμηλού επιπέδου παιχνίδι, χωρίς πολλές φάσεις και με χαμηλό τέμπο. Στο πρώτο ημίχρονο καμία ομάδα δεν ξεχώρισε, στο δεύτερο 45λεπτο το σκηνικό δεν άλλαξε σε φοβερό επίπεδο, αλλά το Χιούστον ήταν λιγάκι πιο απειλητικό. Όλα έδειχναν ότι οι δύο ομάδες οδεύουν προς την ισοπαλία, αλλά στο φινάλε το Χιούστον σκόραρε έπειτα από αντεπίθεση. Δεύτερο σερί «τρίποντο» μετά το εντός έδρας 1-0 επί του Πόρτλαντ, μετρά ρεκόρ 2-1-1 στις πρώτες τέσσερις αγωνιστικές.

ΧΙΟΥΣΤΟΝ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Έρχεται από 3/4 Under 2.5.

*Έρχεται από 2/4 NG.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΣΑΝ ΧΟΣΕ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας επικράτηση 3-2 επί του Σιάτλ. Το 1-0 στο 42’ απ’ τον Βίτορ Κόστα, το 2-0 ήρθε απ’ τον Εσπινόσα στο 43’, το Σιάτλ ισοφάρισε με δύο γκολ απ’ το 72’ μέχρι το 81’. Το τελικό 3-2 διαμορφώθηκε στο 82’ για το Σαν Χοσέ.

Αναζητούσε την πρώτη νίκη της χρονιάς, την πήρε την περασμένη εβδομάδα στο εντός έδρας ματς κόντρα στο Σιάτλ. «Τρελό» ματς, το Σαν Χοσέ ήταν σούπερ αποτελεσματικό στο πρώτο ημίχρονο, σκόραρε δύο φορές σε δύο λεπτά και το έκλεισε με τον καλύτερο τρόπο (2-0). Στο δεύτερο μέρος το Σιάτλ έβγαλε αντίδραση, πίεσε πολύ, κράτησε μπάλα και βρήκε δύο γκολ απ’ το 72’ μέχρι το 81’, ωστόσο στο αμέσως επόμενο λεπτό το Σαν Χοσέ έκανε το 3-2! Πρώτο «τρίποντο» για το Σαν Χοσέ, που μετρούσε 4/4 ήττες μέχρι στιγμής στο νέο πρωτάθλημα, έχει δεχτεί γκολ σ’ όλες τις αναμετρήσεις.