*Φετινά παιχνίδια: Νάσβιλ – Φιλαδέλφεια 0-2.

*Έρχονται από 5/5 μεταξύ τους Under 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας επικράτηση 3-2 επί της Ατλάντα. Το 1-0 ο Γκάζνταγκ στο 39’, το 2-0 έκανε ο Ούχρε στο 41’, το 3-0 έκανε ο Καράνσα στο 45’. Μείωσε ο Αλμάδα με πέναλτι στο 56’, το τελικό 3-2 διαμόρφωσε στο 77’ με τον Μοσκέρα.

Έπρεπε να κερδίσει την Τετάρτη, τα κατάφερε στο εντός έδρας ματς κόντρα στην Ατλάντα. Σούπερ εμφάνιση στο πρώτο ημίχρονο, σκόραρε τρεις φορές απ’ το 39’ μέχρι την ανάπαυλα, έκλεισε με απίστευτη ευστοχία τα πρώτα 45 λεπτά. Στο δεύτερο μέρος η Ατλάντα πάλεψε να μπει ξανά στο ματς, αλλά δεν κατάφερε κάτι περισσότερο πέρα απ’ το 3-2. Επιστροφή στις νίκες μετά από πέντε σερί ισοπαλίες, τελευταίες με Κολόμπους (1-1 εκτός) και Ντάλας (1-1 εντός). Μετρά ρεκόρ 4-5-1 στις τελευταίες 10 αγωνιστικές, με 54 πόντους είναι τρίτη στην Ανατολή, στο -3 απ’ το δεύτερο Ορλάντο, κλείνει τη χρονιά εκτός έδρας ματς κόντρα στη Νιου Ίνγκλαντ.

ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Με G/G τα 13/18 τελευταία ματς.

*Με Over 2.5 τα 12/18 πρόσφατα παιχνίδια.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΝΑΣΒΙΛ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ήττα 0-1 κόντρα στο Ορλάντο. Το γκολ ο ΜακΓκουάιρ στο 44’. Με δέκα παίκτες έμεινε στις καθυστερήσεις το Νάσβιλ.

Κάποια στιγμή θα έχανε ξανά το Νάσβιλ, αυτό συνέβη την Τετάρτη στο εντός έδρας ματς κόντρα στο Ορλάντο. Το παιχνίδι ήταν κακό, δεν είχε ρυθμό και ευκαιρίες, το Ορλάντο σκόραρε στο 44’ απ’ το πουθενά. Στο δεύτερο μέρος έπαιξε παθητικά και προστάτευσε το προβάδισμα, το Νάσβιλ δεν απείλησε ιδιαίτερα και το 0-1 έμεινε μέχρι το φινάλε. Επιστροφή στις ήττες μετά από πέντε αγωνιστικές (1-4-0), ερχόταν από δύο σερί ισοπαλίες με Σιάτλ (0-0) και Σαν Χοσέ (1-1), νωρίτερα πήρε μεγάλη εκτός έδρας νίκη επί του Κάνσας (3-0). Με 45 πόντους είναι έβδομο στην Ανατολή, στο -4 απ’ την έκτη Ατλάντα, στο +5 απ’ το όγδοο Σικάγο. Κλείνει την κανονική διάρκεια με Νιου Ίνγκλαντ και Ρεντ Μπουλς.