Betshop: Πλήθος στοιχημάτων στο Μίλαν – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ (18/03)

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Στις 22:00, η Μίλαν υποδέχεται τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ στη ρεβάνς του 1-1 στο “Ολντ Τράφορντ” και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με πληθώρα στοιχημάτων!

Μίλαν – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ στη Betshop

Η Μίλαν έφυγε από το “Ολντ Τράφορντ” με την ισοπαλία (1-1) χάρη στο γκολ με κεφαλιά του Κίερ στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων, που μπορεί να αποβεί πολύτιμο. Πλέον το σύνολο του Πιόλι έχει μόλις δύο νίκες στα τελευταία εννιά παιχνίδια του σε όλες τις διοργανώσεις. Στο ιταλικό πρωτάθλημα την προηγούμενη αγωνιστική, έχασε από τη Νάπολι εντός έδρας με 0-1. Έχει πια απομακρυνθεί από την κορυφή και την Ίντερ κατά εννιά βαθμούς και βρίσκεται στη δεύτερη θέση.

Αήττητο σερί 13 αγώνων χωρίς ήττα σε τρεις διαφορετικές διοργανώσεις μετράει η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ. Πιο πρόσφατα, κέρδισε στο γήπεδό της τη Γουέστ Χαμ με 1-0 για το αγγλικό πρωτάθλημα. Εκεί είναι δεύτερη και 14 πόντους πιο κάτω από τη συμπολίτισσα Σίτι. Στο πρώτο ματς με την αποψινή της αντίπαλο το γκολ για λογαριασμό της πέτυχε ο 18χρονος Ντιαλό στο 50ο λεπτό της αναμέτρησης, μετά από ασίστ του Φερνάντες.

Σύμφωνα με τις αποδόσεις της Betshop.gr, η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ έχει το προβάδισμα για τη νίκη. Στο 3.59 ο άσος, στο 3.66 το “Χ” και στο 2.23 το διπλό. Και για την πρόκριση οι “κόκκινοι διάβολοι” είναι το φαβορί στο 1.62, ενώ αντίστοιχα για τη Μίλαν η απόδοση είναι στο 2.36.