*Έρχονται από 6/7 μεταξύ τους Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

ΤΟΡΟΝΤΟ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας επικράτηση 3-0 επί της Σεντ-Λορέν για το Κύπελλο Καναδά.

Σε τρομερή κατάσταση το Τορόντο, κέρδισε και το Ντάλας την περασμένη εβδομάδα. Προηγήθηκε λίγο πριν το ημίχρονο, έκανε το 2-0 στα πρώτα λεπτά του δεύτερου μέρους, το ματς τελείωσε κάπου εκεί, διαχειρίστηκε άψογα την κατάσταση και έφτασε στο 3-0 στο 82’. Τρίτη σερί νίκη για την ομάδα του Καναδά μετά το εντός έδρας 1-0 επί της Νιου Ίνγκλαντ και το εκτός έδρας 2-1 επί του Ορλάντο, είχαν προηγηθεί τρεις σερί ήττες για την ομάδα απ’ τον Καναδά, στις οποίες δέχτηκε συνολικά 10 γκολ! Με 19 πόντους είναι τρίτο στην Ανατολή. Μεσοβδόμαδα δεν είχε πρόβλημα κόντρα στη Σεντ-Λορέν για το Κύπελλο Καναδά.

ΤΟΡΟΝΤΟ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Έρχεται από 7/9 Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

*Έρχεται από 4/8 ΝG ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ ΣΙΤΙ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ήττα 0-2 κόντρα στο Κολοράντο. Το 0-1 στο 16’ απ’ τον Ναβάρο, το 0-2 έκανε ο Μπάσετ στο 86’.

Κάποια στιγμή θα επέτρεφε στις ήττες η Νέα Υόρκη Σίτι, αυτό συνέβη την περασμένη εβδομάδα κόντρα στο Κολοράντο. Δεν κατάφερε να πάρει αυτό που ήθελε, είχε νευρικότητα και αστοχία, ο αντίπαλος ήταν πιο ουσιαστικός και έτσι ένα ισορροπημένο ματς πήγε προς την πλευρά του. Το 0-1 στο 16’ άλλαξε την ψυχολογία του αγώνα, η Νέα Υόρκη «κυνηγούσε» σ’ όλο το ματς, αλλά δεν είχε ευστοχία. Επιστροφή στις ήττες μετά από τρεις διαδοχικές νίκες, όλες εντός έδρας. Μετρά ρεκόρ 4-2-5 και βρίσκεται στην 7η θέση της βαθμολογίας της Ανατολής.