*Έρχονται από 4/7 μεταξύ τους Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

ΣΙΝΣΙΝΑΤΙ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας επικράτηση 4-3 επί του Τορόντο. Στο 1-0 το ημίχρονο, το Σινσινάτι ανέτρεψε το σκορ μέχρι το 55’, το 2-2 ήρθε στο 63’ με αυτογκόλ. Το 2-3 έκανε ο Ορεγιάνο στο 79’ για το Σινσινάτι, αλλά το Τορόντο ισοφάρισε ξανά στο 85’ με πέναλτι. Το τελικό 3-4 διαμορφώθηκε απ’ τον Σάντος στις καθυστερήσεις.

Είναι σε τρομερή κατάσταση, το έδειξε και το Σάββατο με το εκτός έδρας 4-3 επί του Τορόντο. Το σκορ ήταν στο 1-0 στην ανάπαυλα υπέρ της ομάδας του Καναδά, ωστόσο το Σινσινάτι βρήκε τις απαντήσεις στο δεύτερο μέρος, έκανε ανατροπή μέχρι το 55’ και παρότι το Τορόντο πάλεψε μέχρι το φινάλε, η νίκη πήρε στο πιο ποιοτικό και πιο αποτελεσματικό Σινσινάτι. Έβδομη διαδοχική νίκη στο πλαίσιο του πρωταθλήματος, οι δύο τελευταίες με επιμέρους σκορ 7-4! Μετρά ρεκόρ 10-3-2 στις πρώτες 15 αγωνιστικές, με 33 πόντους είναι στη δεύτερη θέση της βαθμολογίας της Ανατολής.

ΣΙΝΣΙΝΑΤΙ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Έρχεται από 9/12 Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

*Έρχεται από 10/13 G/G ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΝΑΣΒΙΛ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ισοπαλία 0-0 κόντρα στο Μόντρεαλ.

Λίγα πράγματα στο εκτός έδρας ματς με το Μόντρεαλ το Σάββατο, δεν κατάφερε να βγάλει θετικά στοιχεία στο δημιουργικό κομμάτι και έμεινε στο 0-0. Αμφότερες οι ομάδες είχαν διάθεση στην επίθεση, αλλά τους έλλειπε η σωστή απόφαση, οι πραγματικά καλές φάσεις ήταν λίγες και έτσι μοιραία το ματς δεν ξεκόλλησε απ’ την ισοπαλία. Δεύτερη σερί ισοπαλία μετά το εντός έδρας 1-1 κόντρα στην Ατλάντα, εκεί ήταν το πρώτο ματς μετά την απομάκρυνση του κόουτς Σμιθ. Τη θέση του έχει πάρει προσωρινά ο Ρούμπα Μουντάλι, μέχρι η διοίκηση να βρει τον αντικαταστάτη του Σμιθ, που ήταν στο Νάσβιλ απ’ το 2020. Βρίσκεται στην 11η θέση, με μόλις τρεις νίκες στα πρώτα 14 ματς για το MLS (3-7-4).