*Έρχονται από 2/3 μεταξύ τους Under 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

Δείτε τα Προγνωστικά Αμερικής

ΣΙΝΣΙΝΑΤΙ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας επικράτηση 2-1 επί της Ατλάντα. Το 1-0 ο Αλμάδα στο 59’, το 1-1 ήρθε απ’ τον Ορεγιάνο στο 62’, το 1-2 ήρθε απ’ τον Ακόστα στο 64’.

Επέστρεψε στις επιτυχίες με έμφαση, στο εκτός έδρας ματς με την Ατλάντα. Μοιρασμένο το ματς στο μεγαλύτερο κομμάτι, στο πρώτο ημίχρονο το Σινσινάτι είχε περισσότερες καλές στιγμές. Η Ατλάντα προηγήθηκε στο 59’, αλλά το Σινσινάτι έβγαλε χαρακτήρα και αντίδραση, σκόραρε δύο φορές απ’ το 62’ μέχρι το 64’, άντεξε μέχρι το φινάλε και πήρε τη νίκη. Επιστροφή στις νίκες μετά από τρεις αγωνιστικές (0-1-2), ερχόταν από δύο σερί ήττες κόντρα σε Μόντρεαλ και Νέα Υόρκη Ρεντ Μπουλς, νωρίτερα πήρε ισοπαλία με τη Σάρλοτ (1-1). Μετρά ρεκόρ 4-3-2 στις πρώτες εννέα αγωνιστικές, με 15 πόντους είναι στην τρίτη θέση της βαθμολογίας της Ανατολής.

ΣΙΝΣΙΝΑΤΙ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Έρχεται από 4/6 Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

*Έρχεται από 6/7 G/G ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΚΟΛΟΡΑΝΤΟ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας 2-1 επί του Ντάλας. Το 1-0 με αυτογκόλ του Ιμπεάγκα στο 45’, το 2-0 με νέο αυτογκόλ του Χουνκουά. Μείωσε το Ντάλας στο 87’ με τον Μούσα.

Είναι σε τρομερή κατάσταση, την περασμένη εβδομάδα επικράτησε εντός έδρας του Ντάλας, απέδειξε ότι είναι φορμαρισμένη. Καλύτερο το Κολοράντο στο πρώτο ημίχρονο, είχε φάσεις, αλλά δεν είχε αποτελεσματικότητα, χρειάστηκε αυτογκόλ για να πάρει αυτό που άξιζε. Έκανε το 2-0 με την έναρξη του δεύτερου μέρους, στη συνέχεια ήταν παθητικό και προστάτευσε το προβάδισμα του, το Ντάλας σκόραρε στο φινάλε, αλλά δεν κατάφερε κάτι περισσότερο. Ήταν η τρίτη νίκη στις τελευταίες τέσσερις αγωνιστικές (3-1-0), έχει μόλις μια ήττα στις τελευταίες οκτώ αγωνιστικές (4-3-1), βρίσκεται στην τέταρτη θέση της Δύσης.