*4η αγωνιστική

*Και οι δύο αγώνες τους στο παρελθόν σε αυτό το γήπεδο έχουν λήξει ισόπαλοι.

ΜΠΑΡΟΟΥ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Η Μπάροου έχασε 1-0 εκτός έδρας από την Σάτον, με τέρμα του Φανταχάνσι στο 79ο λεπτό, κόντρα στη ροή του αγώνα, αφού έκανε περισσότερες φάσεις στο δεύτερο ημίχρονο, ενώ πέτυχε ένα γκολ στη συνέχεια, προς το τέλος του αγώνα, το οποίο ακυρώθηκε.

Η Μπάροου έπαιζε αρκετά καλά, όμως τελικά έχασε με 1-0 εκτός έδρας από την Σάτον, γνωρίζοντας την πρώτη της φετινή ήττα στη σεζόν! Αλλά υπήρξαν πολλά παράπονα για την ακύρωση του γκολ της στα τελευταία λεπτά, από απευθείας φάουλ, πολύ μακρινό, επειδή είχε καταλογιστεί έμμεσο, αν και μάλλον ακούμπησε μπάλα ο αντίπαλος γκολκίπερ.

Το ξεκίνημα της στο πρωτάθλημα κρίνεται σχετικά καλό, έχοντας πετύχει δύο νίκες σε τρεις αγωνιστικές, κερδίζοντας και το μοναδικό παιχνίδι που έπαιξε στο γήπεδό της, αλλά το κυριότερο είναι πώς έχει καταφέρει να επικρατήσει εναντίον δύο ομάδων που πριν αρχίσει η σεζόν θεωρούνταν τα δύο μεγάλα φαβορί για την κατάκτηση όχι απλά της ανόδου, ακόμη και του τίτλου!

Μπάροου Στατιστικά

*Εχει δύο σερί N/G

*Εχει δύο σερί under 2,5

Παίξε Νόμιμα στην Interwetten | 21+ (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

21+ | ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ ΕΕΕΠ | ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΘΙΣΜΟΥ & ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ | ΓΡΑΜΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΚΕΘΕΑ: 2109237777 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

ΓΟΥΟΛΣΟΛ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Η Γουόλσολ έφερε 1-1 εντός έδρας απέναντι στην Στίβενεϊτζ, αν και προηγήθηκε με τον Τζόνσον στο 13ο λεπτό, δεχόμενη την ισοφάριση από τον Ρόουζ στο δέκατο λεπτό των καθυστερήσεων!

Ένα γκολ στο τέλος των καθυστερήσεων στέρησε από την Γουόλσολ το τέλειο ξεκίνημα της αγωνιστικής περιόδου, αφού υποχρεώθηκε σε ισοπαλία 1-1 εντός έδρας απέναντι σε άλλη μία ομάδα που είναι αήττητη ως τώρα, την Στίβενεϊτζ! Πάντως η αλήθεια είναι πώς η εμφάνιση της ήταν τέτοια που δεν άξιζε τη νίκη, αλλά όταν την πλησιάζεις τόσο πολύ, είναι λογικό να υπάρχει μία πικρία όταν την χάνεις!

Αυτό ήταν και το πρώτο τέρμα που δέχεται ως τώρα, τόσο σε πρωτάθλημα όσο και σε Λιγκ Καπ, ενώ είναι μία από τις οκτώ ομάδες που δεν έχουν γνωρίσει ακόμη την ήττα στην κατηγορία, με αποτέλεσμα να βρίσκεται πολύ ψηλά στο βαθμολογικό πίνακα, στην δεύτερη θέση του για την ακρίβεια!

Θα απουσιάσουν λόγω τραυματισμών οι Γουίλκινσον (ΕΠ), Λάμπαντι (ΜΕ), ΜακΕντι (ΑΜ) και αμφίβολη είναι η συμμετοχή του μέσου Ράιλι που έχει κάποιες ενοχλήσεις. Και ίσως αναγκαστεί ο τεχνικός της, Μάικ Φλιν, να αλλάξει ενδεκάδα για πρώτη φορά φέτος σε αγώνα πρωταθλήματος!