*Έρχονται από 6/10 μεταξύ τους Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

Δείτε τα Προγνωστικά Αμερικής

ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ισοπαλία 2-2 κόντρα στη Νέα Υόρκη Ρεντ Μπουλς. Το 0-1 στο 8’ με αυτογκόλ του Σεγκούρα, το 1-1 ήρθε απ’ τον Μπουανζά στο 67’ με πέναλτι. Το 1-2 ήρθε απ’ τον Φόρσμπεργκ στο 81’, το 2-2 ήρθε απ’ τον Μπουανζά στις καθυστερήσεις.

Δεν κατάφερε να κερδίσει την περασμένη εβδομάδα, έμεινε στο εντός έδρας 2-2 με τη Νέα Υόρκη Ρεντ Μπουλς. Μέτριο το πρώτο ημίχρονο για αμφότερες τις ομάδες, η Νέα Υόρκη σκόραρε με αυτογκόλ στο 8’. Στο δεύτερο μέρος το Λος Άντζελες ήταν καλύτερο, ισοφάρισε δίκαια, αλλά το 1-2 ήρθε για τη Νέα Υόρκη στο 81’. Το τελικό 2-2 διαμορφώθηκε στις καθυστερήσεις για το Λος Άντζελες. Συνέχεια στις ισοπαλίες μετά το εκτός έδρας 2-2 με το Πόρτλαντ, νωρίτερα είχε το εντός έδρας 2-1 επί των Γκάλαξι στο τοπικό ντέρμπι, μετρά ρεκόρ 2-2-2 στις τελευταίες έξι αγωνιστικές, με 12 πόντους είναι στην έβδομη θέση της Δύσης. Επιστρέφει ο Ατουέστα (Μέσος, 8,2).

ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Έρχεται από 7/9 Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

*Έρχεται από 4/6 G/G ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΠΟΡΤΛΑΝΤ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ισοπαλία 2-2 κόντρα στο Κολόμπους. Το 0-1 ο Μόρα στο 10’, ισοφάρισε ο Ερνάντες στο 51’, το 1-2 ήρθε απ’ τον Μορένο στο 57’ για το Πόρτλαντ. Το τελικό 2-2 διαμορφώθηκε απ’ τον Μορέιρα στο 74’.

Έχει «σκαλώσει» με τις ισοπαλίες, δεν μπορεί να βρει το αποτέλεσμα που θα της δώσει ώθηση. Το Πόρτλαντ προηγήθηκε δύο φορές μέχρι το 57’, αμφότερες κόντρα στη ροή του αγώνα, ωστόσο το Κολόμπους βρήκε ισάριθμες απαντήσεις. Στο δεύτερο 45λεπτο είχε τρομερή επιθετικότητα, πίεσε πολύ, βρήκε το 2-2 στο 74’ και είχε αρκετές φάσεις για να σκοράρει τρίτο γκολ και να πάρει τη νίκη. Τρίτη σερί ισοπαλία μετά το εντός έδρας 2-2 με το Λος Άντζελες και το εκτός έδρας 3-3 κόντρα στο Κάνσας, είχαν προηγηθεί τρεις διαδοχικές ήττες, που είχε κακή εικόνα ανασταλτικά, δέχτηκε έξι γκολ στα δύο ματς από Φιλαδέλφεια και Βανκούβερ. Με 10 πόντους είναι στην 11η θέση της Δύσης. Επιστρέφει ο Κρεπό (Τερματοφύλακας, 6).