Interwetten: Βαλένθια – Αθλέτικ Μπιλμπάο με κορυφαίες αγορές

Ανανεώθηκε:
interwetten

Για την 33η αγωνιστική στη La Liga, η Βαλένθια υποδέχεται την Αθλέτικ Μπιλμπάο (20:30) και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Βαλένθια – Αθλέτικ Μπιλμπάο στην Interwetten

Τη δεύτερη διαδοχική της ήττα στο πρωτάθλημα υπέστη η Βαλένθια, μετά και από εκείνη κόντρα στην Εϊμπάρ (1-0 εκτός). Την προηγούμενη αγωνιστική, φιλοξενήθηκε από τη Βιγιαρεάλ, στην έδρα της οποίας ηττήθηκε με 2-0. Βρέθηκε πίσω στο 14ο λεπτό, για να δεχθεί και ένα δεύτερο τέρμα στο 44ο λεπτό, για το τελικό αποτέλεσμα. Αυτό ήταν και το τελευταίο παιχνίδι του Άλμπερτ Σελάδες στον πάγκο της. Στα τέσσερα τελευταία παιχνίδια της, σημειώθηκε No Goal. Εννέα νίκες και επτά ισοπαλίες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Επιστροφή στα νικηφόρα αποτελέσματα για την Αθλέτικ Μπιλμπάο, μετά και την ήττα που υπέστη στην έδρα της Μπαρτσελόνα (1-0 εκτός). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Γκάιθκα Γκαριτάνο υποδέχθηκε τη Μαγιόρκα, της οποίας και επικράτησε με 3-1. Τα τέρματα των Ραούλ Γκαρθία (πεν. 16′), Σανσέ (24′) και Βιγιαλίμπρε (90′) ήταν αυτά που της χάρισαν το “τρίποντο”, με τους φιλοξενούμενους να μειώνουν προσωρινά σε 2-1 (πεν. 70′). Στα τέσσερα από τα έξι τελευταία παιχνίδια της, σημειώθηκε Goal/Goal. Δυο νίκες, οκτώ ισοπαλίες και έξι ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.