*Έρχονται από 3/4 μεταξύ τους Over 3.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

ΙΝΤΕΡ ΜΑΪΑΜΙ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ισοπαλία 1-1 κόντρα στους Γκάλαξι. Το 1-0 ο Γιόβελιτς στο 75’, το 1-1 ήρθε απ’ τον Μέσι στις καθυστερήσεις. Με δέκα παίκτες απ’ το 87’ οι Γκάλαξι, που έχασαν πέναλτι στο πρώτο ημίχρονο.

Ευάλωτη στο εκτός έδρας ματς με τους Γκάλαξι, σώθηκε στο φινάλε χάρη στη συνεργασία των Άλμπα και Μέσι. Οι Γκάλαξι ήταν καλύτεροι στο πρώτο ημίχρονο, έχασαν πέναλτι και είχαν αρκετές ευκαιρίες για γκολ, η Ίντερ δεν πατούσε καλά στο χορτάρι. Η ομάδα του Λος Άντζελες πήρε αυτό που δικαιούταν στο 75’, ωστόσο στη συνέχεια η ομάδα του Μαϊάμι πίεσε πολύ, κράτησε μπάλα και βρήκε την ισοφάριση στις καθυστερήσεις. Στην πρεμιέρα κέρδισε άνετα 2-0 το Σολτ Λέικ, σήμερα οφείλει να επιστρέψει στις επιτυχίες.

ΙΝΤΕΡ ΜΑΪΑΜΙ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Έρχεται από 3/7 Over 2.5 σε φιλικά και επίσημα.

*Έρχεται από 4/7 G/G στα φιλικά και επίσημα.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΟΡΛΑΝΤΟ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας νίκη 3-1 επί της Κάβαλρι για το Τσάμπιονς Λιγκ Κεντρικής Αμερικής.

Μπορεί να αισθάνεται ανικανοποίητο με το εντός έδρας 0-0 κόντρα στο Μόντρεαλ την περασμένη εβδομάδα στην πρεμιέρα. Λίγα πράγματα στο πρώτο ημίχρονο, οι Καναδοί ήταν καλύτεροι και πιο επικίνδυνοι. Στο δεύτερο μέρος το σκηνικό άλλαξε, το Ορλάντο ήταν πιο πιεστικό, κράτησε περισσότερη ώρα την μπάλα στα πόδια του και απείλησε σε αρκετές περιστάσεις. Θα μπορούσε να έχει κερδίσει, αλλά η ισοπαλία έμοιαζε πιο δίκαιο αποτέλεσμα. Μπαίνει στη νέα χρονιά ως μια απ’ τις καλές ομάδες, που μάλιστα μοιάζει ενισχυμένη με τους Μουριέλ (επιθετικός), Μπρέκαλο (στόπερ) και Λοδέιρο (μέσος), τρεις ιδιαίτερα ποιοτικούς παίκτες. Μεσοβδόμαδα κέρδισε άνετα 3-1 την Κάβαλρι για το Τσάμπιονς Λιγκ Κεντρικής Αμερικής, στην επόμενη φάση θα αντιμετωπίσει την Τίγκρες. Διαθέσιμος ο Σλέγκελ (Αμυντικός).