Bet365: Λουξεμβούργο – Κύπρος με πλήθος αγορών

Ανανεώθηκε:
bet365 logo

Το Λουξεμβούργο αγωνίζεται με αντίπαλο την Κύπρο στις 16:00 και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με κορυφαίες αποδόσεις!

Λουξεμβούργο – Κύπρος στην Bet365

Το Λουξεμβούργο ξεκίνησε με τις υποχρεώσεις του με νίκη στο Αζερμπαϊτζάν (2-1). Προχώρησε με ήττα εντός από το Μαυροβούνιο (1-0). Έμεινε με 10 παίκτες στο 83′ και δέχτηκε τέρμα στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων με πέναλτι. Και στο μεσοβδόμαδο φιλικό με το Λίχτενσταϊν έχασε στην έδρα του (2-1). Η Κύπρος στη μέχρι στιγμής πορεία της στο Nations League έχει αρνητικά αποτελέσματα. Το συγκρότημα του Γιόχαν Βάλεμ έχει παίξει μόνο στην έδρα του και έχασε διαδοχικά από το Μαυροβούνιο (2-0) και το Αζερμπαϊτζάν (1-0). Ήττα υπέστη στη Λάρνακα και σε φιλικό από την Τσεχία (2-1) πριν τρεις μέρες.

Η νίκη του Λουξεμβούργο προσφέρεται ως πιο πιθανή, με τον άσσο στο 2.30 και το διπλό στο 3.25.  Το Over 2.5 γκολ δίνεται στο 2.50, ενώ το Under αρκετά κάτω στο 1.53.

Ενδιαφέροντα στατιστικά

Στη Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.