Bet365: Λιντς – Μάντσεστερ Σίτι με πλήθος αγορών

Ανανεώθηκε:
bet365 logo

Για την 4η αγωνιστική της Πρέμιερ Λιγκ, η Λιντς φιλοξενεί τη Μάντσεστερ Σίτι και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με κορυφαίες αποδόσεις!

Λιντς – Μάντσεστερ Σίτι στην Bet365

Πολύ καλές εντυπώσεις έχει αφήσει η Λιντς με την επάνοδό της φέτος στην ανώτατη κατηγορία. Το σύνολο του Μπιέλσα έχει χάσει μόνο από την περσινή πρωταθλήτρια Λίβερπουλ μέσα στο Άνφιλντ στην πρεμιέρα της Πρέμιερ Λιγκ, όχι εύκολα όπως μαρτυράει το τελικό 4-3. Μάλιστα, οι γηπεδούχοι το πέτυχαν με πέναλτι δύο λεπτά πριν το τέλος. Από τότε έχει μόνο νίκες, την πρώτη κόντρα στη Φούλαμ εντός με σκορ 4-3. Ακολούθησε η πιο πρόσφατη εκτός έδρας με αντίπαλο τη Σέφιλντ Γιουνάιτεντ, για την οποία χρειάστηκε ένα γκολ στο 88′ με τον Μπάμφορντ.

Την τελευταία αγωνιστική του αγγλικού πρωταθλήματος μάλλον θα θέλει να την ξεχάσει η Μάντσεστερ Σίτι. Φιλοξένησε τη Λέστερ και υποχρεώθηκε στην πρώτη της φετινή ήττα με ένα εμφατικό 5-2. Τα τρία γκολ που δέχτηκε ήταν από καθαρά πέναλτι. Ωστόσο, η ομάδα του Γκουαρντιόλα έχει να αντιμετωπίσει αρκετές απουσίες βασικών παικτών, καθώς είναι πολλοί οι τραυματισμοί, ενώ επιπλέον κάποιοι ποδοσφαιριστές είναι σε καραντίνα λόγω κορωνοϊού. Προέρχεται από νίκη εκτός έδρας κόντρα στην Μπέρνλι με 3-0 για το Λιγκ Καπ.

Στη Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.