*6η αγωνιστική

*3/4 τελευταία μεταξύ τους παιχνίδια έληξαν με Under 2,5

*Μόλις μία νίκη έχει η Άλκμααρ Β στα οκτώ τελευταία μεταξύ τους παιχνίδια (1-1-6).

Δείτε τα Προγνωστικά Ολλανδίας

ΑΛΚΜΑΑΡ Β

Προηγούμενο ματς: Ηττήθηκε με το βαρύ 4-1 από την Ντεν Χάαγκ εκτός έδρας την περασμένη αγωνιστική. Προηγήθηκε με τον συνήθη ύποπτο Αντάι (4′) αλλά η αντίπαλος δεν πτοήθηκε και ανέτρεψε τα πράγματα πριν βγει το ημίχρονο (24′, 40′). Στο ρελαντί δέχτηκε άλλα δύο γκολ στις αρχές της επανάληψης (49′, 54′).

Ήξερε από την αρχή πως το παιχνίδι στην Χάγη κρύβει αρκετές δυσκολίες και παγίδες και αυτό επιβεβαιώθηκε απόλυτα στον αγωνιστικό χώρο. Δεν μπόρεσε πέρα από το γρήγορο που πέτυχε να δείξει πως μπορεί να πάρει κάτι από το συγκεκριμένο ματς. Για αυτό και σε πολλές περιπτώσεις ήταν απλά θεατής του αγώνα και δεν κρατούσε καν μπάλα. Ξεμύτισε κάπως μετά το 70′, όταν η Ντεν Χάαγκ έριξε στροφές και έκανε αλλαγές.

Ομάδα έδρας δείχνει να είναι μέχρι στιγμής η Άλκμααρ Β, η οποία στο προπονητικό έχει το απόλυτο των βαθμών αλλά εκτός έδρας μετράει δύο ήττες σε ισάριθμα παιχνίδια. Αμφίβολος ο επιθετικός Αντάι, ο οποίος έχει σημειώσει όλα τα φετινά γκολ της!

Άλκμααρ Β Στατιστικά

*4/6 τελευταία παιχνίδια της έληξαν με goal/goal και Over 2,5

*7/8 τελευταία παιχνίδια της έληξαν με άσο στο πρώτο ημίχρονο

Παίξε Νόμιμα στην Interwetten (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ ΕΕΕΠ | ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΘΙΣΜΟΥ & ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ | ΓΡΑΜΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΚΕΘΕΑ: 2109237777 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

ΦΚ ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ

Προηγούμενο ματς: Με κυνισμό, πέρασε από την έδρα της Τέλσταρ την περασμένη αγωνιστική με 0-1. Το γκολ που έκρινε ματς προήλθε από παίκτη της αντιπάλου στο 55′, ο οποίος σε μια αναμπουμπούλα πέτυχε αυτογκόλ.

Είναι η μοναδική ομάδα της κατηγορίας που μέχρι στιγμής έχει δώσει μόλις τρία παιχνίδια. Σε όλα έδειξε ένα πρόσωπο αρκετά κυνικό αλλά αποτελεσματικό, αφού δεν έθελξε απόλυτα με την απόδοσή της αλλά έμεινε πιστή στο πλάνο και την φιλοσοφία της. Παραμένει αήττητη, έχοντας μάλιστα παίξει απαιτητικά παιχνίδια.

Με αντίπαλο την Τέλσταρ, προσπάθησε να κρατήσει αρχικά το μηδέν και να βρει με κάθε τρόπο ένα γκολ, όπως και έγινε. Κερδίζει συνεχώς πόντους ο τεχνικός Βάις, που ανέλαβε μέσα στο καλοκαίρι. Τραυματίστηκε και θα λείψει ο εξτρέμ Κέστενς, μακροχρόνιος ο αμυντικός Πάινενμπουρχ.