11η αγωνιστική

*Με 2-3 γκολ ολοκληρώθηκαν οι 4 από τις τελευταίες 5 αναμετρήσεις μεταξύ των δύο ομάδων.

*Περιορισμένος αριθμός θεατών.

ΧΕΝΑΝ ΣΟΝΓΚΣΑΝ ΛΟΝΓΚΜΕΝ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Συνέτριψε με 6-2 την Τσανγκτσούν Γιατάι, την περασμένη αγωνιστική. Απόλυτη κυρίαρχος του 1ου ημιχρόνου, πήρε δίκαια το προβάδισμα με 3-1 στο 45+2′. Η Γιατάι ισορρόπησε το παιχνίδι στο β’ μέρος, αλλά πλήρωσε τα πολλά αμυντικά λάθη της, δεχόμενη άλλα τρία γκολ μέσα σε είκοσι λεπτά (64’, 69’, 84’), με την ίδια να μειώνει προσωρινά σε 4-2 στο 65’.

Τρίτη συνεχόμενη νίκη για τη Χενάν στο πρωτάθλημα. Βρίσκεται στην 3η θέση της βαθμολογίας, στο -4 από τη 2η Σαντόνγκ Ταϊσάν και στο +1 από την 4η Σανγκάι Σένχουα, με παιχνίδι λιγότερο. Μετράει μόλις 1 ήττα στα 10 παιχνίδια της ως τώρα στο πρωτάθλημα (7-2-1).

Εκτός οι Καράνγκα και Νιού, στην επιστροφή της στην έδρα της μετά από τρία περίπου χρόνια!

Χενάν Σονγκσάν Λόνγκμεν Στατιστικά

*N/g+under2.5 στα 3/5 τελευταία παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

21+ Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ, Κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777, Παίξτε Υπεύθυνα.
ΓΚΟΥΟΑΝ ΠΕΚΙΝΟΥ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Ηττήθηκε με 2-1 από τη Σενζέν, την περασμένη αγωνιστική. Χειρότερη καθόλη τη διάρκεια του παιχνιδιού, κατάφερε ωστόσο να ανοίξει το σκορ στο 28’, κόντρα στη ροή του αγώνα. Η Γκουοάν μπήκε δυνατά στο β’ μέρος και κατάφερε να ισοφαρίσει σε 1-1 νωρίς (57’). Συνέχισε να πιέζει και έφτασε δίκαια στην ολική ανατροπή, με τον Γιουάν να διαμορφώνει το τελικό 2-1 στο 85ο λεπτό της αναμέτρησης.

Δεύτερο συνεχόμενο παιχνίδι χωρίς νίκη για την Γκουοάν στο πρωτάθλημα. Βρίσκεται στην 7η θέση της βαθμολογίας, στο -7 από την προνομιούχο πρώτη τριάδα και τη σημερινή της αντίπαλο. Με over2.5 γκολ ολοκληρώθηκαν οι 6 από τις 10 αναμετρήσεις της ως τώρα στο πρωτάθλημα.

Τραυματίστηκε σοβαρά και χάνει τη σεζόν ο Γιενάρις. Εκτός και οι Πενγκξιάνγκ Τζιν και Γιούνινγκ Ζανγκ.