25η αγωνιστική

*Το Τόκιο μετράει 4 σερί νίκες υποδεχόμενο τη Σερέζο Οσάκα.

ΤΟΚΙΟ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ήττα με 0-2 από τη Σιμίζου, την περασμένη αγωνιστική. Μετά από ένα ήσυχο 1ο ημίχρονο, οι δύο ομάδες ανέβασαν κατακόρυφα το ρυθμό τους στο β’ μέρος, με τους φιλοξενούμενους να ανοίγουν το σκορ στο 58′. Το Τόκιο πίεσε για την ισοφάριση, αλλά σπατάλησε τις ευκαιρίες του, με το τελικό 0-2 να διαμορφώνεται στο 85ο λεπτό του αγώνα.

Επιστροφή στις ήττες για το Τόκιο μετά τις δύο συνεχόμενες νίκες στο πρωτάθλημα. Βρίσκεται στην 7η θέση της βαθμολογίας, στο -6 από την προνομιούχο πρώτη τριάδα και την 3η Σερέζο Οσάκα. Μετράει 3 νίκες στα τελευταία 5 εντός έδρας παιχνίδια της στο πρωτάθλημα, έχοντας σκοράρει τουλάχιστον 2 γκολ και στις τρεις.

Εκτός οι Χαγιάσι, Ενρίκε, Νακαμούρα και Αόκι.

Τόκιο Στατιστικά

*5 συνεχόμενα 2-3 γκολ.

*N/g στα 4/5 τελευταία παιχνίδια του.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

21+ Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ, Κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777, Παίξτε Υπεύθυνα.

ΣΕΡΕΖΟ ΟΣΑΚΑ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ισοπαλία με 2-2 απέναντι στην Καβασάκι, στη ρεβάνς τους για τα προημιτελικά του Λιγκ Καπ. Έμεινε πίσω στο σκορ με 2-0 στο 53′ και όλα έδειχναν ότι θα γνώριζε τον αποκλεισμό. Έβγαλε αντίδραση, πίεσε και κατάφερε να διαμορφώσει το τελικό 2-2 στο 90′ και το 90+6′, παίρνοντας την πρόκριση στα ημιτελικά λόγω των εκτός έδρας γκολ της (1-1 το πρώτο ματς, εντός έδρας).

Για το πρωτάθλημα, εντός έδρας νίκη με 3-0 επί της Βίσελ Κόμπε. Βρίσκεται πλέον στην 3η θέση της βαθμολογίας, στο +1 από την 3η Καβασάκι, με δύο παιχνίδια περισσότερα. Χωρίς ήττα στα τελευταία 4 εκτός έδρας παιχνίδια της, ενώ μετράει 6 συνεχόμενα g/g στο  γήπεδο της.