4η αγωνιστική

*Με g/g ολοκληρώθηκαν οι 7 από τις τελευταίες 10 αναμετρήσεις μεταξύ των δύο ομάδων.

*Στις τελευταίες 9 αναμετρήσεις μεταξύ των δύο ομάδων νικήτρια αναδείχθηκε η εκάστοτε γηπεδούχος.

ΣΙΜΙΖΟΥ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα με 2-0 από τη Γιοκοχάμα Μαρίνος, για την προηγούμενη αγωνιστική. Υποτάχθηκε στην ανωτερότητα των γηπεδούχων, με την ίδια να μην μπορεί να δημιουργήσει κάποια ευκαιρία καθόλη τη διάρκεια του παιχνιδιού. Οι Μαρίνος εκμεταλλεύτηκαν τις αδυναμίες στην άμυνα των φιλοξενούμενων και προηγήθηκαν με 2-0 στο 43′. Διαδικαστικού χαρακτήρα το β’ μέρος, με το σκορ να μην αλλάζει.

Ήταν η 1η της ήττα σε 3 αγώνες για τη φετινή σεζόν. Βρίσκεται στην 9η θέση της βαθμολογίας, στο +1 από τη ζώνη του υποβιβασμού. Παραμένει αήττητη στα τελευταία 5 εντός έδρας παιχνίδια της (2-3-0). Με g/g ολοκληρώθηκαν τα 4 από τα τελευταία 5 εντός έδρας παιχνίδια της.

Τραυματίες παραμένουν οι Ρενάτο Ογκούστο, Ιμπαγιάσι, Νισιζάβα, Ματσουόκα και Ντιζάρο.

Σιμίζου Στατιστικά

*Under2.5 γκολ στα 4/5 τελευταία παιχνίδια της.

*G/g στα 3/5 τελευταία παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

+21. Υπάρχει κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, παρακαλούμε παίξτε υπεύθυνα. Γραμμή βοήθειας: 210 9237777
ΣΕΡΕΖΟ ΟΣΑΚΑ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ήττα με 0-1 από το Τόκιο, για την προηγούμενη αγωνιστική. Έμεινε νωρίς πίσω στο σκορ (0-1 στο 23′), σε ένα 1ο ημίχρονο όπου είχε παθητικό ρόλο, με τους φιλοξενούμενους να κυριαρχούν. Αντίστροφη η εικόνα των δύο ομάδων στο β’ μέρος, με τη Σερέζο να δημιουργεί τη μία ευκαιρία μετά την άλλη, αλλά να μην μπορεί να διασπάσει την άμυνα του Τόκιο, παρά το αριθμητικό πλεονέκτημα που απολάμβανε από το 61ο λεπτό της αναμέτρησης. Έτσι, το 0-1 έμεινε μοιραία μέχρι τέλους.

Παραμένει χωρίς νίκη μετά από 3 αγώνες της στο πρωτάθλημα (0-2-1). Βρίσκεται στην προτελευταία θέση της βαθμολογίας, στο -1 από τη σωτηρία. Εκτός έδρας μετράει 2 συνεχόμενες νίκες, όλες για το κύπελλο. Έχει βρει το δρόμο προς τα δίχτυα στα 7 από τα τελευταία 10 εκτός έδρας παιχνίδια της.

Χωρίς τους τραυματίες Ινούι και Κίντα θα παραταχθεί στη συγκεκριμένη αναμέτρηση.