*Έρχονται από 7/10 μεταξύ τους Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

Δείτε τα Προγνωστικά Αμερικής

ΣΙΚΑΓΟ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ήττα 0-4 κόντρα στο Σολτ Λέικ. Το 0-1 ο Γκόμες στο 24’, το 0-2 έκανε ο Αράνχο στο 33’, το 0-3 ήρθε απ’ τον ίδιο παίκτη στο 37’, το τελικό 0-4 έκανε ο Λούνα στις καθυστερήσεις.

Θλιβερή η εικόνα του την περασμένη εβδομάδα, διασύρθηκε εντός έδρας 0-4 απ’ το Σολτ Λέικ. Το ματς «καθάρισε» απ’ το πρώτο ημίχρονο για το Σολτ Λέικ, βρήκε τρία γκολ απ’ το 24’ μέχρι το 37’, είχε για πρωταγωνιστή τον Αράνχο (δύο γκολ). Τυπική διαδικασία το δεύτερο 45λεπτο, το τελικό σκορ διαμορφώθηκε στις καθυστερήσεις. Επιστροφή στις ήττες μετά από δύο αγωνιστικές για το Σικάγο, που είχε εκτός έδρας 0-0 με τη Νέα Υόρκη Ρεντ Μπουλς και εντός έδρας νίκη 2-1 επί του Χιούστον. Μετρά ρεκόρ 2-3-4 στο φετινό πρωτάθλημα, με 9 πόντους είναι στη 13η θέση της Ανατολής.

ΣΙΚΑΓΟ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Μετρά 7/9 Over 2.5 στο πρωτάθλημα.

*Μετρά 6/9 G/G στο πρωτάθλημα.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΑΤΛΑΝΤΑ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ήττα 1-2 κόντρα στο Σινσινάτι. Το 1-0 ο Αλμάδα στο 59’, το 1-1 ήρθε απ’ τον Ορεγιάνο στο 62’, το 1-2 ήρθε απ’ τον Ακόστα στο 64’.

Δεν κατάφερε να προστατεύσει την έδρα της την περασμένη εβδομάδα, ηττήθηκε 1-2 απ’ το Σινσινάτι, μάλιστα με ανατροπή. Μοιρασμένο το ματς στο μεγαλύτερο κομμάτι, στο πρώτο ημίχρονο το Σινσινάτι είχε περισσότερες καλές στιγμές. Η Ατλάντα προηγήθηκε στο 59’, αλλά το Σινσινάτι έβγαλε χαρακτήρα και αντίδραση, σκόραρε δύο φορές απ’ το 62’ μέχρι το 64’, άντεξε μέχρι το φινάλε και πήρε τη νίκη. Επιστροφή στις ήττες έπειτα από τρεις αγωνιστικές για την Ατλάντα, που ερχόταν από δύο σερί ισοπαλίες με Φιλαδέλφεια (2-2) και Νέα Υόρκη Σίτι (1-1), νωρίτερα πήρε νίκη 3-0 επί του Σικάγο, είχε προηγηθεί η εκτός έδρας ήττα απ’ το Τορόντο (2-0). Μετρά ρεκόρ 3-2-3 στις πρώτες οκτώ αγωνιστικές, καταλαμβάνει την 7η θέση της Ανατολής.