Interwetten: Τρέλεμποργκ – Λαντσκρόνα με πλήθος αγορών (05/10)

Ανανεώθηκε:
interwetten

Στις 20:00, η Τρέλεμποργκ υποδέχεται την Λαντσκρόνα για την 24η αγωνιστική στο πρωτάθλημα Β΄ Σουηδίας, με την Interwetten, να προσφέρει πληθώρα αγορών για το ματς.

Τρέλεμποργκ – Λαντσκρόνα στη Interwetten

Δεύτερη συνεχόμενη ήττα στο πρωτάθλημα είδε η Τρέλεμποργκ, απέναντι στην Σούντσβαλ μακριά από το γήπεδό της με τελικό αποτέλεσμα το 2-0. Έκανε νωθρή αρχή, δεχόμενη το πρώτο τέρμα στο 15΄. Έπειτα έδειξε να ανεβάζει αντιδρά και να ανεβάζει ελάχιστα τον ρυθμό στο δεύτερο ημίχρονο΄, όμως μάζεψε και πάλι την μπάλα από τα δίχτυα της στο 75΄. Καταλαμβάνει την 6η θέση στον βαθμολογικό πίνακα με 37 πόντους.

Στις ήττες επέστρεψε η Λαντσκρόνα, με την ήττα από την Φάλκενμπεργκ εκτός έδρας την περασμένη αγωνιστική (2-1). Δεν κατάφερε να είναι ανταγωνιστική στο πρώτο ημίχρονο και οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν στο 19΄. Δέχτηκε το δεύτερο τέρμα στο 49ο λεπτό και είχε ελάχιστες ευκαιρίες, καταφέρνοντας μόνο να μειώσει με τον Όλσον στο 54΄. Στην κατάταξη βρίσκεται στην 5η θέση με 37 βαθμούς, όσους και η σημερινή της αντίπαλος.

Με βάση τις αποδόσεις της interwetten, πιο κοντά στη νίκη είναι η Τρέλεμποργκ. Πιο ειδικά, ο άσος προσφέρεται στο 1.85, η ισοπαλία στο 3.20, και το διπλό στο 3.95.

Ενδιαφέροντα στατιστικά:

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές, για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκορ, μεταξύ άλλων.