*Στον πρώτο γύρο: Ίστλεϊ – Γουίλντστοουν 0-0

*4/5 over 2,5 & G/G στυα τελευταία μεταξύ τους παιχνίδια.

Δείτε όλους τους αγώνες στο κουπόνι για στοιχημα

ΓΟΥΙΛΝΤΣΤΟΟΥΝ

Προηγούμενο ματς: Η Γουίλντστοουν κέρδισε 1-0 εντός έδρας την Τσέστερφιλντ, με τον Ντα Σίλβα να σκοράρει στο 75’, αλλά τον τερματοφύλακα της να την κρατάει όρθια στο πρώτο ημίχρονο με μεγάλες επεμβάσεις.

Δεύτερη συνεχόμενη νίκη για την Γουίλντστοουν, έπειτα από έξι ήττες στα εφτά τελευταία παιχνίδια που δεν είχε πάρει κάποια νίκη, πάλι στο γήπεδό της, αλλά ξεχωριστής σημασίας αυτή τη φορά, αφού ήρθε επί της πρωτοπόρου και πρωταθλήτριας, κερδίζοντας 1-0 εντός έδρας την Τσέστερφιλντ.

Αλλά ήταν πρώτη στο γήπεδό της, εκεί που δεν είχε κερδίσει στα εφτά τελευταία παιχνίδια για το πρωτάθλημα που έπαιξε, με πέντε ήττες και δύο ισοπαλίες, πριν τον τελευταίο αγώνα.

Με νίκη απόψε εξασφαλίζει και μαθηματικά την παραμονή της, κάτι που μπορεί να συμβεί και αν φέρει ισοπαλία, αν δεν κερδίσει η Μπόρεχαμ Γουντ. Σε κάθε περίπτωση, στην τελευταία αγωνιστική θα πάει ούσα εκτός επικίνδυνης ζώνης.

Γουίλντστοουν Στατιστικά

*15/24 G/G εντός έδρας

*13/24 under 2,5 εντός έδρας

ΙΣΤΛΕΪ

Προηγούμενο ματς: Η Ίστλεϊ κέρδισε 0-1 εκτός έδρας την Κιντερμίνστερ, με τέρμα του ΜακΚάλουμ στο 32ο λεπτό.

H Ίστλεϊ κέρδισε με 0-1 εκτός έδρας την Κιντερμίνστερ, πετυχαίνοντας δεύτερη σερί νίκη μακριά από το γήπεδό της με ίδιο σκορ, πάλι επί ομάδας που πάλευε για την παραμονή, καταδικάζοντας την μάλιστα και σε μαθηματικό υποβιβασμό με αυτό το αποτέλεσμα!

Και στους πέντε πιο πρόσφατους αγώνες της εκτός έδρας, έχει κερδίσει τέσσερις φορές, όλες ομάδες του τρίτου κομματιού του βαθμολογικού πίνακα!

Η ίδια αυτή τη στιγμή είναι στην 14η θέση, τελείως αδιάφορη βαθμολογικά.