ΦΟΡΦΑΡ - ΣΤΡΑΝΡΑΕΡ Προγνωστικά

*2η  αγωνιστική

*Η Φόρφαρ έχει πέντε νίκες στα οκτώ τελευταία παιχνίδια που είναι αήττητη, απέναντι στην Στρανράερ, ανεξαρτήτως έδρας. Εντός έχει να χάσει από το 2015, με πέντε νίκες και πέντε ισοπαλίες από τότε.

*Οι δύο ομάδες έπαιξαν ήδη φέτος στο Λιγκ Καπ σε αυτό το γήπεδο, φέρνοντας 2-2.

ΦΟΡΦΑΡ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Η Φόρφαρ έχασε 2-0 εκτός έδρας από την Μπόνιρινγκ Ρόουζ, χωρίς να κάνει ούτε μία τελική προσπάθεια εντός στόχου! Τουλάχιστον κρατούσε ως το 58ο λεπτό, όταν και δέχθηκε γκολ από τον Σμιθ, ενώ όλα τελείωσαν μετά το δεύτερο γκολ που δέχθηκε από τον Γκρέι στο 86ο λεπτό.

Η Φόρφαρ ήταν πάρα πολύ κακή, κυρίως δημιουργικά και επιθετικά, χάνοντας με 2-0 εκτός έδρας από την Μπόνιρινγκ Ρόουζ, χωρίς να κάνει ούτε μία σημαντική φάση για να σκοράρει.

Αυτή ήταν η τέταρτη ήττα της στους πέντε αγώνες που έχει παίξει φέτος, χωρίς να έχει καταφέρει να κερδίσει ακόμη. Τουλάχιστον σε 90λεπτο, γιατί έχει πάρει μία νίκη στα χαρτιά, στο μοναδικό παιχνίδι που δεν έχασε, φέρνοντας ισοπαλία, ο οποίος ήταν στο γήπεδό της κόντρα στη σημερινή της αντίπαλο.

O επιθετικός Κίτινγκς έχει κάποιες ενοχλήσεις και παραμένει εκτός, ενώ αμφίβολη είναι η συμμετοχή του αμυντικού Γουάιτ και των μέσων Τόμπσον, Φλάναγκαν που έχασαν τον τελευταίο αγώνα.

Φόρφαρ Στατιστικά

*Εχει 3/5 G/G στη σεζόν

*Εχει 4/5 over 2,5 στη σεζόν.

21+ |Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΣΤΡΑΝΡΑΕΡ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Η Στρανράερ κέρδισε με 1-0 εντός έδρας την Αννάν, σκοράροντας με ένα πέναλτι του Γουντς στο 26ο λεπτό της αναμέτρησης, σε ένα παιχνίδι που γενικώς ήταν ισορροπημένο.

Η Στρανράερ κέρδισε με 1-0 εντός έδρας την Αννάν, αν και θα μπορούσε να φέρει και ισοπαλία, με την εμφάνιση της να είναι σχετικά καλή. Αυτή ήταν η πρώτη της φετινή νίκη, ξεκινώντας καλά τη σεζόν στο πρωτάθλημα.

Αλλά ήταν το δεύτερο συνεχόμενο παιχνίδι που δεν χάνει, τουλάχιστον στον αγωνιστικό χώρο, αφού στον προηγούμενο αγώνα της, τον τελευταίο για το Λιγκ Καπ, τον έχασε στα χαρτιά για αντικανονική συμμετοχή ποδοσφαιριστή, ο οποίος ήταν απέναντι στην σημερινή της αντίπαλο!

Επιστρέφει από τιμωρία ο αμυντικός Τζιρβάν, παραμένει εκτός ο πλάγιος μπακ ΜακΙντος.