Betshop: Συναρπαστικά στοιχήματα στο Ντέρμπι – Μπάρνσλεϊ

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Για την 26η αγωνιστική της Championship, η Ντέρμπι υποδέχεται τη Μπάρνσλεϊ (21:45) και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με 541+ αγορές!

Ντέρμπι – Μπάρνσλεϊ στη Betshop | +21

Επιστροφή στα νικηφόρα αποτελέσματα για τη Ντέρμπι, μετά από επτά αναμετρήσεις και με απολογισμό τρεις ισοπαλίες και τέσσερις ήττες. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Φιλίπ Κοκού υποδέχθηκε την Τσάρλτον, της οποίας και επικράτησε με 2-1. Ο Κάιτ έβαλε μπροστά την ομάδα του στο 10ο λεπτό, ενώ ο ίδιος παίκτης διπλασίασε τα τέρματα της στο 77′, πριν οι φιλοξενούμενοι μειώσουν με πέναλτι για το τελικό αποτέλεσμα, επτά λεπτά αργότερα. Στα πέντε από τα επτά τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε Under 2.5. Έξι νίκες, πέντε ισοπαλίες και δυο ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Αήττητη παραμένει εδώ και πέντε αναμετρήσεις η Μπάρνσλεϊ, μετρώντας δυο νίκες και τρεις ισοπαλίες. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Γκέραρντ Στρούμπερ φιλοξενήθηκε από τη Σουόνσι, με την οποία μοιράστηκε από ένα βαθμό, μετά και τη μεταξύ τους “λευκή” ισοπαλία. Ήταν η δεύτερη διαδοχική ισοπαλία της, μετά και από εκείνη με τη Γουέστ Μπρομ (1-1 εντός). Στα έξι από τα επτά τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε G/G. Μια νίκη, τρεις ισοπαλίες και οκτώ ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα, μένοντας αλώβητη στις δυο πιο πρόσφατες εξόδους της (1-1-0).

Η αναμέτρηση αναμένεται με τεράστιο ενδιαφέρον και η Betshop έχει ετοιμάσει μία μεγάλη γκάμα από αγορές στις οποίες μπορεί να στοιχηματίσει κανείς. Για παράδειγμα, ποιος παίκτης θα σκοράρει πρώτος, ποιος τελευταίος και πολλές ακόμη επιλογές!