Bet365: Τσέλσι – Ρεν με πλήθος αγορών

Ανανεώθηκε:
bet365 logo

Στις 22:00, η Τσέλσι υποδέχεται τη Ρεν για την 3η αγωνιστική του Champions League και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με κορυφαίες αποδόσεις!

Τσέλσι – Ρεν στην Bet365

Ανεβάζει στροφές σιγά σιγά η ενισχυμένη Τσέλσι, με τα μεγάλα μεταγραφικά αποκτήματα να μπολιάζονται από το Λάμπαρντ στην ομάδα. Μετά από τρεις σερί ισοπαλίες, διέλυσε την Κράσνονταρ την προηγούμενη εβδομάδα με 0-4 στη Ρωσία και το Σάββατο πέρασε πολύ άνετα από το Turf Moor με 0-3 επί της Μπέρνλι. Ζιγιές και Βέρνερ σκόραραν σε αμφότερες νίκες, την ώρα που οι μπλε διατηρούν το μηδέν στα μετόπισθεν για τέταρτο σερί παιχνίδι!

Η Ρεν πάλεψε την προηγούμενη εβδομάδα στο Σάντσεθ Πιθχουάν, όμως υπήρχε ξεκάθαρη διαφορά ποιότητας απέναντι στη Σεβίλλη, από την οποία ηττήθηκε δίκαια 1-0, ούσα τυχερή ειδικά στο πρώτο ημίχρονο, όταν οι Ανδαλουσιάνοι έχαναν τη μία ευκαιρία μετά την άλλη. Το Σάββατο, η ομάδα του Στεφάν επέστρεψε στις νίκες, ανατρέποντας το 0-1 της Μπρεστ με τέρματα των αμυντικών Ντα Σίλβα και Αγουέρντ,

Μεγάλο φαβορί είναι η Τσέλσι σύμφωνα με την Bet365. Ο “άσσος” είναι στο 1.28, η ισοπαλία στο 5.50 και το “διπλό” στο 11.00.

Ενδιαφέροντα στατιστικά

Στη Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.