Bet365: Ρεάλ Μαδρίτης – Ίντερ με πλήθος αγορών

Ανανεώθηκε:
bet365 logo

Στις 22:00, η Ρεάλ Μαδρίτης υποδέχεται την Ίντερ για τη 2η αγωνιστική των ομίλων του Champions League και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με κορυφαίες αποδόσεις!

Ρεάλ Μαδρίτης – Ίντερ στην Bet365

Η Ρεάλ Μαδρίτης κατάφερε να βγάλει αντίδραση στο πρωτάθλημα και μετά την απρόσμενη ήττα (1-0) από την Κάντιθ συνέχισε με δυο νίκες. Αυτές ήρθαν στο ντέρμπι με την Μπαρτσελόνα (3-1) και επί της Ουέσκα (4-1). Στα θετικά για τον Ζιντάν και η επιστροφή στην αγωνιστική δράση του Αζάρ, που σημείωσε και ένα καταπληκτικό γκολ. Αντίθετα, θετικός στον κορονωϊό βρέθηκε ο Έντερ Μιλιτάο. Ακόμη, νοκ άουτ τέθηκαν και οι Καρβαχάλ, Νάτσο, Οντριοθόλα και Όντεγκααρντ.

Δεν βρίσκεται σε καλή αγωνιστική κατάσταση η Ίντερ, που προέρχεται από εντός έδρας γκέλα (2-2) στο πρωτάθλημα απέναντι στη Πάρμα. Σώθηκε στις καθυστερήσεις, μάλιστα, από την ήττα με γκολ του Πέρισιτς. Ο Αντόνιο Κόντε έχει παράπονα από την έλλειψη συγκέντρωσης των παικτών του στην τελική προσπάθεια. Σημαντική απουσία για την Ίντερ ο Λουκάκου, ενώ εκτός αποστολής είναι και ο Σένσι. Ο Σάντσες συμπεριλήφθηκε κανονικά, αλλά είναι ανέτοιμος.

Μεγάλο φαβορί είναι η Ρεάλ Μαδρίτης σύμφωνα με την Bet365. Ο “άσσος” είναι στο 1.80, η ισοπαλία στο 4.00 και το “διπλό” στο 4.00.

Ενδιαφέροντα στατιστικά

Στη Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.