Bet365: Ολλανδία – Μεξικό με πλήθος αγορών

Ανανεώθηκε:
bet365 logo

Στις 21:45, η Ολλανδία δίνει φιλική αναμέτρηση με το Μεξικό και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με κορυφαίες αποδόσεις!

Ολλανδία – Μεξικό στην Bet365

Μόλις ένα γκολ έχει σημειώσει στους τελευταίους δύο αγώνες της η Ολλανδία. Συγκεκριμένα οι “οράνιε” επικράτησαν στην έδρα τους με 1-0 επί της Πολωνίας, ενώ ηττήθηκαν (1-0) στην Ιταλία. Ο Φραν Ντε Μπουρ είναι ο αντικαταστάτης του Ρόναλντ Κούμαν στον πάγκο της Ολλανδίας. Στο μοναδικό παιχνίδι που έδωσε το 2020, το Μεξικό επικράτησε σε φιλικό με 3-0 επί της Γουατεμάλας. Η ομάδα του Χεράρδο Μαρτίνι, μάλιστα, σημείωσε και τα τρία γκολ στο πρώτο ημίχρονο της αναμέτρησης.

Η νίκη της Ολλανδίας δίνεται ως το επικρατέστερο σενάριο, με τον άσσο να προσφέρεται στο 1.75 και το διπλό στο 4.50.  Το Over 2.5 γκολ παίζεται στο 1.80, ενώ το Under είναι στο 2.00.

Ενδιαφέροντα στατιστικά

Στη Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.