Bet365: Λέστερ – Μπράγκα με πλήθος αγορών

Ανανεώθηκε:
bet365 logo

Στις 22:00, η Λέστερ φιλοξενεί την Μπράγκα για το Europa League και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με κορυφαίες αποδόσεις!

Λέστερ – Μπράγκα στην Bet365

Σε τρομερή αγωνιστική κατάσταση βρίσκεται τελευταία η Λέστερ. Οι «Αλεπούδες» κέρδισαν με το εμφατικό 1-4 τη Λιντς. Η ομάδα του Ρότζερς παίζει εξαιρετικό ποδόσφαιρο στην επίθεση. Το έδειξε αυτό και στην Αθήνα, απέναντι στην ΑΕΚ, στο πρώτο ημίχρονο, όταν και προηγήθηκε με 0-2. Από όλες τις νίκες που πήρε το τελευταίο διάστημα, ξεχωρίζει το «διπλό» επί της Άρσεναλ με 0-1. Να τονιστεί, ότι ήδη έχει περάσει νικηφόρα και από την έδρα της Μάντσεστερ Σίτι, με το φοβερό 2-5. Σε μεγάλη φόρμα ο Βάρντι, σκοράρει παντού!

Η Μπράγκα από την άλλη, είναι και αυτή καλά στα πιο πρόσφατα παιχνίδια της. Οι Πορτογάλοι έχουν κάνει το 2Χ2 στο Γιουρόπα Λιγκ, με νίκες απέναντι σε ΑΕΚ και Ζόρια. Δεν δυσκολεύτηκε ιδιαίτερα η Μπράγκα σε κανένα από τα δύο ματς. Έτσι, είναι στην κορυφή του ομίλου μαζί με τη σημερινή της αντίπαλο. Ο προπονητής Καρβαλχάλ δήλωσε ότι θα κάνει αλλαγές στο αρχικό σχήμα, αφού οι υποχρεώσεις είναι πολλές. Προέρχεται από τη νίκη με 1-0 επί της Φαμαλικάο για το πρωτάθλημα.

Το πάνω χέρι για τη νίκη σήμερα έχει η Μπράγκα σύμφωνα με την Bet365. Ο “άσσος” είναι στο 1.72, η ισοπαλία στο 3.80 και το “διπλό” στο 4.75.

Ενδιαφέροντα στατιστικά

Στη Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.