Betarades.gr: Όλα για το στοίχημα.

*Κόπα Σουνταμερικάνα – 1ος γύρος. Αγώνας ρεβάνς – Σε ισχύ ο κανονισμός του εκτός έδρας γκολ.

ΙΝΤΕΠ. ΜΕΝΤΕΓΙΝ (Κολομβία)

Αήττητη παραμένει στα δέκα τελευταία παιχνίδια της σε όλες τις διοργανώσεις η Μεντεγίν, η οποία μετράει οκτώ νίκες και δυο ισοπαλίες σε αυτό το σερί της. Στο τελευταίο χρονικά παιχνίδι, η ομάδα του Ερνάντο Μαρτίνεζ φιλοξενήθηκε από την Σάντα Φε, με την οποία και αναδείχθηκε ισόπαλη 1-1. Αν και προηγήθηκε με το εύστοχο χτύπημα πέναλτι του Μαρούγκο στο 51ο λεπτό, εν τέλει ισοφαρίστηκε μερικά λεπτά αργότερα, παρόλο που είχε και αριθμητικό πλεονέκτημα στο παιχνίδι αυτό. Στον προηγούμενο γύρο της διοργάνωσης, η Μεντεγίν αντιμετώπισε την Κατολικά, με την οποία αναδείχθηκε ισόπαλη 1-1 εντός έδρας, επικρατώντας με 0-1 στον εκτός έδρας επαναληπτικό.

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ισοπαλία 1-1 με την Σάντα Φε για το Πρωτάθλημα.

Στατιστικό: 2-3 Goal τα τέσσερα από τα πέντε τελευταία παιχνίδια σε όλες τις διοργανώσεις.

ΣΠ. ΛΟΥΚΕΝΙΟ (Παραγουάη)

Από το δικό της αήττητο σερί προέρχεται με τη σειρά της η Λουκένιο, η οποία μετράει τρεις νίκες και τέσσερις ισοπαλίες. Στο τελευταίο χρονικά παιχνίδι, η ομάδα του Εντουάρντο Ριβέρα φιλοξενήθηκε από την Τζένεραλ Ντίαζ, με την οποία και αναδείχθηκε ισόπαλη 1-1. Αν και προηγήθηκε με το τέρμα του Σαλίνας με τη συμπλήρωση μιας ώρας αγώνα, δεν κατάφερε να διατηρήσει αυτό το υπέρ της σκορ, με αποτέλεσμα να ισοφαριστεί λίγα λεπτά πριν από το φινάλε της αναμέτρησης. Στον προηγούμενο γύρο της διοργάνωσης, η Λουκένιο αντιμετώπισε την Πενιαρόλ, με την οποία αναδείχθηκε ισόπαλη χωρίς τέρματα εντός έδρας, παίρνοντας το εκτός έδρας 1-1 στον επαναληπτικό.

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ισοπαλία 1-1 με την Τζένεραλ Ντίαζ για το Πρωτάθλημα.

Στατιστικό: Under 2.5 τα τέσσερα τελευταία παιχνίδια σε όλες τις διοργανώσεις.