*Με Under 2.5 γκολ έληξαν τα 3/5 τελευταία ματς μεταξύ των δύο ομάδων.

*Με No Goal ολοκληρώθηκαν τα 3/5 πρόσφατα παιχνίδια μεταξύ των δυο ομάδων.

Δείτε τα Προγνωστικά Αγγλίας

ΧΑΝΤΕΡΣΦΙΛΝΤ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ισοπαλία εναντίον της Σουόνσι με σκορ 2-2, στα πλαίσια της 19ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος. Το σκορ άνοιξαν οι φιλοξενούμενοι με το αυτογκόλ του Καμπάνιο στο 3’, όμως ισοφαρίστηκαν από τον Πατίνο στο 90+4’.

Τυχερός βαθμός για τη Χάντερσφιλντ, καθώς δεν έπεισε με την εμφάνισή της. Μπήκε δυνατά και έπιασε στον «ύπνο» την άμυνα των γηπεδούχων, ενώ στη συνέχεια δέχθηκε ασφυκτική πίεση, υποκύπτοντας στις καθυστερήσεις του αγώνα.

Μεγαλύτερη αποτελεσματικότητα θα χρειαστεί στο σημερινό παιχνίδι, προκειμένου να ξεπεράσει το εμπόδιο της Μπρίστολ Σίτι. Είναι βελτιωμένη τελευταία, βρήκε την επαφή της με τα δίχτυα, σκοράροντας και στα τρία πρόσφατα παιχνίδια της. Αμυντικά δεν είναι σταθερή και το πληρώνει συνεχώς, έχοντας δεχθεί γκολ στα τέσσερα τελευταία ματς. Εντός έδρας είναι μαχητική, το αποδεικνύει συχνά, όμως δεν έχει αποσπάσει όσα νικηφόρα αποτελέσματα θα ήθελε ιδανικά.

Χάντερσφιλντ Στατιστικά

*Με Goal/Goal τα 3/5 τελευταία ματς.

*Με Under 2.5 τα 4/5 πρόσφατα παιχνίδια.

Παίξε Νόμιμα στην Novibet (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ ΕΕΕΠ | ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΘΙΣΜΟΥ & ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ | ΓΡΑΜΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ | *Ισχύουν Όροι & Προϋποθέσεις

ΜΠΡΙΣΤΟΛ ΣΙΤΙ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ήττα εναντίον της Νόργουιτς με σκορ 1-2, στα πλαίσια της 19ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος. Προβάδισμα πήραν οι γηπεδούχοι με τον Νάιτ στο 34’, όμως ισοφαρίστηκαν από το αυτογκόλ του Τάνερ στο 59’ και δέχθηκαν την ανατροπή από τον Άινταχ στο 90+5’.

Το βαθμό της ισοπαλίας μέσα από τα χέρια της έχασε η Μπρίστολ Σίτι. Προηγήθηκε στο πρώτο ημίχρονο, όμως ισοφαρίστηκε με τη συμπλήρωση μιας ώρας αγώνα. Στις καθυστερήσεις έβγαλε αδράνεια, με αποτέλεσμα να δεχθεί την ανατροπή.

Αντίδραση θέλει να βγάλει ύστερα από τις διαδοχικές ήττες. Δεν έπεισε με την εικόνα της, έδειξε πως τα αμυντικά της προβλήματα δεν έχουν λυθεί πέφτοντας και πάλι λίγο πιο χαμηλά από τη μέση του βαθμολογικού πίνακα. Μεσοεπιθετικά αποτελεί κίνδυνο για κάθε αντίπαλο, όμως στις εξόδους της είναι επιρρεπής και δεν συνηθίζει να βρίσκει δίχτυα, ενώ ελάχιστες είναι οι περιπτώσεις στις οποίες δεν δέχεται γκολ.