*Με Over 2.5 γκολ έληξαν τα 4/5 τελευταία ματς μεταξύ των δύο ομάδων.

*Με Goal/Goal ολοκληρώθηκαν τα 4/5 πρόσφατα παιχνίδια μεταξύ των δυο ομάδων.

Δείτε τα Προγνωστικά Αγγλίας

ΧΑΛ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ισοπαλία εναντίον της Σουόνσι με σκορ 2-2, στα πλαίσια της 17ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος. Το σκορ άνοιξαν οι γηπεδούχοι με τον Πάτερσον στο 17’ και διπλασίασαν τα τέρματά τους με τον Γέιτς στο 23’. Το 2-1 πέτυχε ο Φιλοτζένε στο 48’ και το τελικό αποτέλεσμα διαμόρφωσε ο Μόρτον στο 68’.

Πάλεψε η Χαλ και κατάφερε να σώσει το βαθμό της ισοπαλίας. Κακό πρώτο μέρος, έμεινε από νωρίς πίσω στο σκορ, ενώ στη συνέχεια δέχθηκε ακόμη ένα τέρμα. Με την έναρξη της επανάληψης μείωσε, ενώ λίγο αργότερα έφερε το παιχνίδι στα ίσα.

Μια ακόμα καλύτερη και πιο αποτελεσματική, κυρίως αμυντικά εμφάνιση θέλει να πραγματοποιήσει σήμερα, προκειμένου να ξεπεράσει το εμπόδιο της κακής αμυντικά Ρόδεραμ. Είναι σε πολύ καλή κατάσταση, έχει αποδείξει από την αρχή της χρονιάς πόσο μαχητική είναι και πως δυσκολεύει κάθε αντίπαλο. Σκοράρει σχεδόν ασταμάτητα, με αποτέλεσμα να αποτελεί κίνδυνο για κάθε άμυνα, όμως είναι επιρρεπής αμυντικά, αν και αυτό δεν της έχει στοιχίσει στις περισσότερες αναμετρήσεις της αυτή την περίοδο.

Χαλ Στατιστικά

*Με No Goal τα 3/5 τελευταία ματς.

*Με Under 2.5 τα 3/5 πρόσφατα παιχνίδια.

Παίξε Νόμιμα στην Novibet (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ ΕΕΕΠ | ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΘΙΣΜΟΥ & ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ | ΓΡΑΜΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ | *Ισχύουν Όροι & Προϋποθέσεις

ΡΟΔΕΡΑΜ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ισοπαλία εναντίον της Λιντς με σκορ 1-1, στα πλαίσια της 17ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος. Προβάδισμα πήραν οι φιλοξενούμενοι με τον Σάμερβιλ στο 6’, όμως ισοφαρίστηκαν από τον Οντόφιν στο 45+1’.

Δεν έπεισε με την εμφάνισή της, αλλά κατάφερε να αποσπάσει το βαθμό της ισοπαλίας. Μπήκε νωθρά και έμεινε από νωρίς πίσω στο σκορ, όμως στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου βρήκε τρόπο να φέρει το παιχνίδι στα ίσα. Στην επανάληψη ο ρυθμός του αγώνα μειώθηκε, με αποτέλεσμα το σκορ να μείνει απαράλλακτο ως το τελευταίο σφύριγμα.

Την επιστροφή της στις νίκες ψάχνει ακόμα και ελπίζει πως θα μπορέσει να τη βρει σήμερα, αν και το έργο της για ακόμα μια φορά είναι αρκετά δύσκολο. Βελτιωμένη τελευταία, βρίσκει ρυθμό επιθετικά και σκοράρει με μεγαλύτερη άνεση, ειδικά μπροστά στο κοινό της, όμως τα μεγάλο της πρόβλημα παραμένει άλυτο και δεν είναι άλλο από την άμυνά της, η οποίο δεν μπορεί να σταματήσει να δέχεται γκολ. Βρίσκεται στην 22η θέση του βαθμολογικού πίνακα αυτή τη στιγμή, στο -4 από την 21η Χάντερσφιλντ και την έξοδό της από την επικίνδυνη ζώνη.