*Μετρούν 3/3 μεταξύ τους Over 3.5 + G/G ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

ΣΕΝΤ ΛΟΥΙΣ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ισοπαλία 0-0 κόντρα στο Ντάλας. Αρκετές ευκαιρίες για αμφότερες τις ομάδες.

Δεν μπορεί να αισθάνεται ικανοποίηση για την εντός έδρας ισοπαλία 0-0 κόντρα στο Ντάλας την περασμένη εβδομάδα. Ισορροπημένο το πρώτο ημίχρονο, ωστόσο στο δεύτερο μέρος το Ντάλας έκανε τεράστια προσπάθεια στο επιθετικό κομμάτι, έβγαλε πάρα πολλές τελικές, οι περισσότερες εκ των οποίων κλασικές, άξιζε το γκολ και την επικράτηση. Καλή εμφάνιση και απ’ το Σεντ Λούις, που είχε καλές στιγμές. Ήταν η τέταρτη ισοπαλία στις τελευταίες πέντε αγωνιστικές (0-4-1), πέμπτη στις πρώτες εφτά αγωνιστικές, που έχει ρεκόρ 1-5-1, με 8 πόντους είναι στην 11η θέση της Δύσης.

ΣΕΝΤ ΛΟΥΙΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Έρχεται από 4/7 Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

*Έρχεται από 5/7 G/G ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΟΣΤΙΝ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας επικράτηση 4-3 επί του Σαν Χοσέ. Το 0-1 στο 20’, το 0-2 ήρθε στο 57’ για το Σαν Χοσέ. Το Όστιν σκόραρε τρεις φορές απ’ το 61’ μέχρι το 67’, το Σαν Χοσέ ισοφάρισε στο 74’! Το τελικό 4-3 διαμορφώθηκε στις καθυστερήσεις!

Πήρε τρομερή νίκη την περασμένη εβδομάδα, έβγαλε χαρακτήρα κόντρα στο Σαν Χοσέ. Ο αντίπαλος έκανε καλή εμφάνιση για περίπου 60 λεπτά, σκόραρε δύο φορές και προηγήθηκε 2-0, έδειχνε ικανός να πάρει αποτέλεσμα. Ωστόσο, κάπου εκεί ακολούθησε μια άνευ προηγουμένου κατάρρευση, το Όστιν σκόραρε τρία γκολ σε έξι λεπτά και κέρδιζε 3-2! Το Σαν Χοσέ ισοφάρισε στο 74’, αλλά στο φινάλε το Όστιν βρήκε και τέταρτο γκολ για να πάρει μια τρομερή νίκη. Δεύτερη σερί νίκη μετά το 2-1 επί του Ντάλας, ήταν οι πρώτες επιτυχίες στο φετινό πρωτάθλημα, πορεύτηκε χωρίς νίκη στις πρώτες πέντε αγωνιστικές (0-3-2).