Πορτιμονένσε – Ζιλ Βιθέντε στην Tipbet με ανταγωνιστικές αποδόσεις

Ανανεώθηκε:
tipbet logo εγγραφή

Για την 25η αγωνιστική της Primeira Liga, η Πορτιμονένσε υποδέχεται τη Ζιλ Βιθέντε (21:00) και η Tipbet προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Πορτιμονένσε – Ζιλ Βιθέντε στην Tipbet
Tipbet λογότυπο

Μακριά από τα νικηφόρα αποτελέσματα παραμένει εδώ και δώδεκα αναμετρήσεις η Πορτιμονένσε, όπου και μετράει πέντε ισοπαλίες και επτά ήττες. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Πάουλο Σέρχιο φιλοξενήθηκε από τη Μπράγκα, στην έδρα της οποίας γνώρισε την ήττα με 3-1. Έχοντας βρεθεί πίσω στο σκορ με τρία τέρματα (31′, 45′, 47′), το μόνο που κατάφερε ήταν να μειώσει στο τελικό αποτέλεσμα με τον Μπόα Μόρτε, στο τέταρτο λεπτό των καθυστερήσεων. Στα τρία από τα τέσσερα τελευταία παιχνίδια της στο πρωτάθλημα, σημειώθηκε Under 2.5. Μια νίκη, έξι ισοπαλίες και τέσσερις ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Αήττητη παρέμεινε για δεύτερο διαδοχικό παιχνίδι η Ζιλ Βιθέντε, μετά και τη νίκη που πανηγύρισε επί της Μποαβίστα (0-1 εκτός). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Βίτορ Ολιβέιρα υποδέχθηκε τη Σάντα Κλάρα, με την οποία μοιράστηκε από ένα βαθμό, μετά και το μεταξύ τους 1-1. Παρότι προηγήθηκε με τον Κράεφ στο 49′, εν τέλει δέχθηκε την ισοφάριση για το τελικό αποτέλεσμα, στο 74ο λεπτό. Στα τρία τελευταία παιχνίδια της στο πρωτάθλημα, σημειώθηκε Under 2.5. Τρεις νίκες, τρεις ισοπαλίες και έξι ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Στην Tipbet μπορείτε να βρείτε μεγάλη γκάμα στοιχηματικών επιλογών για τον αγώνα. Πέρα από όλες τις βασικές αγορές, προσφέρονται αγορές για γκολ, για συνδυαστικά στοιχήματα, για τα ημίχρονα, για κάρτες, για κόρνερ, αλλά και ειδικά παικτών και ομάδων, μεταξύ άλλων.