Πάιντε – Τουλεβίκ στην Tipbet με ανταγωνιστικές αποδόσεις

Ανανεώθηκε:
tipbet logo εγγραφή

Για την δεύτερη αγωνιστική στη Meistriliiga, η Πάιντε υποδέχεται την Τουλεβίκ (19:30) και η Tipbet προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Πάιντε – Τουλεβίκ στην Tipbet
Tipbet λογότυπο

Δυναμικό ξεκίνησε πραγματοποίησε στο φετινό πρωτάθλημα η Πάιντε. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Βιάτσεσλαβ Ζαχοβάικο φιλοξενήθηκε από την Κάλεβ Ταλίν, στην έδρα της οποίας επικράτησε με το εντυπωσιακό 1-8. Τα τέρματα που σημείωσαν οι Μέελ (36′), Σάλιστε (42′, 65′, 77′), Λουτς (44′, 56′), Πιχτ (πεν. 61′) και Βάλγκε (88′) ήταν και αυτά που της χάρισαν το “τρίποντο”. Στα τρία τελευταία παιχνίδια της στο πρωτάθλημα, σημειώθηκε Goal/Goal και Over 3.5.

Σε αντίθεση με τη σημερινή της αντίπαλο, η Τουλεβίκ ξεκίνησε με ήττα τη δική της πορεία στο φετινό πρωτάθλημα. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Σάντερ Ποστ φιλοξενήθηκε από την Ταμέκα Τάρτου, από την οποία και ηττήθηκε με 2-1. Παρότι προηγήθηκε στο σκορ με το τέρμα του Κασκ στο 33ο λεπτό, δέχθηκε την ανατροπή στο δεύτερο ημίχρονο (50′, 72′), χάνοντας έτσι το ματς. Στα τέσσερα τελευταία παιχνίδια της στο πρωτάθλημα, σημειώθηκε 2-3 Goals.

Στην Tipbet μπορείτε να βρείτε μεγάλη γκάμα στοιχηματικών επιλογών για τον αγώνα. Πέρα από όλες τις βασικές αγορές, προσφέρονται αγορές για γκολ, για συνδυαστικά στοιχήματα, για τα ημίχρονα, για κάρτες, για κόρνερ, αλλά και ειδικά παικτών και ομάδων, μεταξύ άλλων.