*Με Over 2.5 γκολ έληξαν τα 3/5 τελευταία ματς μεταξύ των δύο ομάδων.

*Με Goal/Goal ολοκληρώθηκαν τα 3/5 πρόσφατα παιχνίδια μεταξύ των δυο ομάδων.

Δείτε τα Προγνωστικά Χιλής

ΟΥΝΙΟΝ ΕΣΠΑΝΙΟΛΑ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ισοπαλία εναντίον της Κομπρεσάλ με σκορ 2-2, στα πλαίσια της 2ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος. Προβάδισμα πήραν οι γηπεδούχοι με τον Κοέλιο με πέναλτι στο 18’, όμως ισοφαρίστηκαν από τον Βιγιάγκρα στο 38’ και δέχθηκαν την ανατροπή από τον Βέκιο με πέναλτι στο 54’. Το τελικό αποτέλεσμα διαμόρφωσε ο Ναβάρο στο 90+6’.

Το τρίποντο μέσα από τα χέρια της έχασε η Ουνιόν Εσπανιόλα. Μπορεί να έμεινε πίσω στο σκορ από νωρίς, όμως στη συνέχεια αύξησε την πίεσή της και κατάφερε τόσο να ισοφαρίσει πριν το ημίχρονο, όσο και να το ανατρέψει στην επανάληψη. Εν τέλη στις καθυστερήσεις του αγώνα υπέκυψε ξανά, από απευθείας εκτέλεση φάουλ.

Μια πιο αποτελεσματική εμφάνιση θέλει να πραγματοποιήσει στο σημερινό παιχνίδι, αποσπώντας το πρώτο της τρίποντο στη φετινή σεζόν. Δεν εκκίνησε τη σεζόν όπως θα ήθελε, φαίνεται πως έχει αρκετά θέματα να λύσει στα μετόπισθεν, καθώς δέχθηκε 5 γκολ σε μόλις δύο αγώνες. Από την άλλη έδειξε πως είναι επικίνδυνη επιθετικά, αφού βρήκε δίχτυα στο προηγούμενο παιχνίδι της, το οποίο ήταν μάλιστα μακριά από το γήπεδό της. Είναι μαχητική, αναμένεται να πιέσει έντονα τους φιλοξενούμενους, ώστε να φτάσει ένα βήμα πιο κοντά στο επιθυμητό αποτέλεσμα.

Ουνιόν Εσπανιόλα Στατιστικά

*Με No Goal τα 3/5 τελευταία ματς.

*Με Over 2.5 τα 4/5 πρόσφατα παιχνίδια.

Παίξε Νόμιμα στην Interwetten (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ ΕΕΕΠ | ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΘΙΣΜΟΥ & ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ | ΓΡΑΜΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΚΕΘΕΑ: 2109237777 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

ΚΟΚΙΜΠΟ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας νίκη εναντίον της Κοκίμπο με σκορ 3-1, στα πλαίσια της 2ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος. Προβάδισμα πήραν οι φιλοξενούμενοι με τον Βάργκας με πέναλτι στο 13’, όμως ισοφαρίστηκαν από τον Αλβαράδο στο 38’ και δέχθηκαν την ανατροπή από τον Τσάντια στο 71’. Το τελικό αποτέλεσμα διαμόρφωσε ο Καμπράλ στο 90+6’.

Πολύ καλή εμφάνιση και νίκη για την Κοκίμπο. Είχε τον έλεγχο του ματς, δημιούργησε πολλές ευκαιρίες και κατάφερε να απειλήσει με τις περισσότερες, σκοράροντας τόσο στο πρώτο, όσο και στο δεύτερο ημίχρονο. Η άμυνά της δεν κινδύνευσε σε μεγάλο βαθμό, παρ’ όλα αυτά δέχθηκε γκολ.

Με ανεβασμένη ψυχολογία έρχεται στο σημερινό παιχνίδι, θέλοντας να δώσει συνέχεια στο αήττητο σερί της. Δείχνει να βρίσκεται σε καλή κατάσταση, βρίσκει σιγά σιγά ρυθμό και άφησε εξαιρετικά στοιχεία στην προηγούμενη αναμέτρησή της με αντίπαλο την Κοπιαπό (3-1). Αμυντικά είναι σε γενικές γραμμές σταθερή, δέχθηκε μόλις 1 γκολ σε αυτές τις δύο πρώτες αγωνιστικές, όμως δεν φάνηκε να την πτοεί ιδιαίτερα.