*Έρχονται από 5/9 μεταξύ τους Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

Δείτε τα Προγνωστικά MLS

ΟΣΤΙΝ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα 2-0 κόντρα στο Ορλάντο. Το 1-0 στο 42’, το 2-0 στο 64’.

Δεν κατάφερε να σταθεί στο ύψος των περιστάσεων στο εκτός έδρας ματς κόντρα στο Ορλάντο, ηττήθηκε δίκαια. Το Ορλάντο σκόραρε μόλις μια φορά στο πρώτο ημίχρονο, έβαλε τις βάσεις για την επικράτηση, στο δεύτερο 45λεπτο έβγαλε ακόμη καλύτερο πρόσωπο, είχε πολλές τελικές προσπάθειες, έφτασε στο 2-0 στο 64’ και είχε καθαρές φάσεις για περισσότερα γκολ, το Όστιν ήταν εκτός κλίματος. Επιστροφή στις ήττες έπειτα από τρεις διαδοχικές ισοπαλίες, μετρά ρεκόρ 0-3-2 στις πρώτες πέντε αγωνιστικές.

ΟΣΤΙΝ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Έρχεται από 3/5 Over 2.5.

*Έρχεται από 3/5 G/G.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΝΤΑΛΑΣ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ήττα 1-3 κόντρα στο Βανκούβερ. Το 0-1 στο 25’, το 0-2 ήρθε στο 29’, μείωσε στο 40’ το Ντάλας. Το τελικό 1-3 διαμορφώθηκε στο 42’ για το Βανκούβερ.

Δεν έχει μπει καλά στη νέα χρονιά, δέχεται πάρα πολύ εύκολα γκολ και το «πληρώνει» με ήττες. Δεν κατάφερε να σταθεί στο ύψος των περιστάσεων κόντρα στο Βανκούβερ την περασμένη εβδομάδα, έκανε καταστροφικό πρώτο ημίχρονο, δέχτηκε τρία γκολ και προφανώς δεν είχε τρόπο να αντιδράσει. Πίεσε πολύ στο δεύτερο 45λεπτο, αλλά το Βανκούβερ διαχειρίστηκε καλά την κατάσταση. Ήταν η τέταρτη ήττα στις πρώτες τέσσερις αγωνιστικές, έρχεται από τρεις διαδοχικές, που δέχτηκε συνολικά 7 γκολ.