*Νοκ άουτ αναμέτρηση για τον τρίτο γύρο του κυπέλλου Αγγλίας. Σε περίπτωση ισοπαλίας ακολουθεί παράταση και αν χρειαστεί και πέναλτι.

*Οι δύο ομάδες έπαιξαν έξι φορές μεταξύ τους την τριετία 2006-09, και η Μπόρεχαμ Γουντ είναι αήττητη εντός, με δύο ισοπαλίες και μία νίκη.

Δείτε τα Προγνωστικά Αγγλίας

ΜΠΟΡΕΧΑΜ ΓΟΥΝΤ ΑΝΑΛΥΣΗ (Νάσιοναλ Λιγκ)

Η Μπόρεχαμ Γουντ έμεινε στο 0-0 εντός έδρας με την Μπαρνέτ, στον πρώτο της αγώνα έπειτα από περίπου ένα μήνα! Αυτή ήταν η τρίτη της ισοπαλία στους 10 τελευταίους αγώνες που δεν χάνει, ενώ γενικώς παραμένει αήττητη στο γήπεδό της, με τέσσερις ισοπαλίες σε 12 παιχνίδια που έχει παίξει σε αυτό.

Είναι πάντα εντός πρώτης επτάδας και θέσεων που οδηγούν στα πλέι οφς για την άνοδο, στην 4η θέση συγκεκριμένα, έχοντας μείνει λίγο πίσω, στο -4 για την ακρίβεια, από την κορυφή, έχει παίξει και τα λιγότερα παιχνίδια στην κατηγορία μαζί με κάποιες ομάδες ακόμη. Είναι βέβαια και σε απόσταση βολής, στο +3, από την όγδοη θέση που δεν οδηγεί καν στα πλέι οφς για την άνοδο, ενώ διαθέτει πάντα την καλύτερη άμυνα της κατηγορίας.

Προηγούμενο παιχνίδι: Η Μπόρεχαμ Γουντ έμεινε στο 0-0 εντός έδρας με την Μπαρνέτ, σε έναν αγώνα που ήταν σχεδόν ισορροπημένος, και οι δύο ομάδες είχαν φάσεις για να σκοράρουν, χωρίς ωστόσο να τα καταφέρει κάποια.

Μπόρεχαμ Γουντ Στατιστικά

*Εχει 4/6 N/G στα τελευταία παιχνίδια της (δες το στην Betshop)

*Εχει 9/12 N/G εντός έδρας.

ΓΟΥΙΜΠΛΕΝΤΟΝ  ΑΝΑΛΥΣΗ (Λιγκ 1)

Η Γουίμπλεντον έχασε ξανά, έπειτα από πέντε αγώνες χωρίς ήττα, με 3-0 εκτός έδρας από την Οξφορντ, σε παιχνίδι που έγινε πριν από 10 μέρες. Και μακριά από την έδρα της ενώ ξεκίνησε πολύ καλά τη σεζόν, με τέσσερις νίκες και μόνο μία ήττα στα έξι πρώτα εκτός παιχνίδια της, στα επόμενα 10 έχει εφτά ήττες και μόλις δύο νίκες!

Είναι αρκετά χαμηλά στο βαθμολογικό πίνακα της κατηγορίας της, στην 18η θέση συγκεκριμένα, σε απόσταση βολής, στο +3 για την ακρίβεια, από την ζώνη του υποβιβασμού.

Προηγούμενο παιχνίδι: Η Γουίμπλεντον έχασε 3-0 εκτός έδρας από την Οξφορντ, με τον Σάικς να ανοίγει το σκορ στο 27ο λεπτό, ενώ δέχθηκε δεύτερο τέρμα από τον Τέιλορ στο 38’, με τον Λονγκ στο 60ο λεπτό να διαμορφώνει το τελικό σκορ.