*Με Over 2.5 γκολ έληξαν τα 3/5 τελευταία ματς μεταξύ των δύο ομάδων.

*Με No Goal ολοκληρώθηκαν τα 3/5 πρόσφατα παιχνίδια μεταξύ των δυο ομάδων.

ΜΟΝΤΡΕΑΛ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας νίκη εναντίον του Τορόντο με σκορ 1-2, στα πλαίσια της φάσης των «8» του κυπέλλου Καναδά. Το σκορ άνοιξαν οι φιλοξενούμενοι με τον Γκιγιάρντ στο 35’ και διπλασίασαν τα τέρματά τους με τον Οφόρ στο 39’. Το τελικό αποτέλεσμα διαμόρφωσε ο Ινσίνιε στο 44’.

Ακόμα μία καλή εμφάνιση και ακόμα μία νίκη για το Μόντρεαλ. Δημιούργησε πολλές ευκαιρίες και κατάφερε να βρει το δρόμο προς τα δίχτυα, παίρνοντας προβάδισμα στο σκορ από το πρώτο ημίχρονο. Στη συνέχεια δέχθηκε γκολ, όμως αυτό δεν την πτόησε, διατηρώντας το υπέρ της σκορ ως το τέλος.

Συνέχεια στο νικηφόρο σερί που έχει δημιουργήσει θέλει να δώσει, αυξάνοντας τη βαθμολογική της θέση, μπαίνοντας πιθανόν ακόμα και στις θέσεις που οδηγούν στα πλέι-οφ. Είναι σε πολύ καλή κατάσταση, έχει βρει ρυθμό μεσοεπιθετικά, ενώ αμυντικά δείχνει πολύ πιο σταθερή σε σχέση με την έναρξη του πρωταθλήματος.

Μόντρεαλ Στατιστικά

*Με No Goal τα 4/5 τελευταία ματς.

*Με Under 2.5 τα 4/5 πρόσφατα παιχνίδια.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΤΟΡΟΝΤΟ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ήττα εναντίον του Μόντρεαλ με σκορ 1-2, στα πλαίσια της φάσης των «8» του κυπέλλου Καναδά. Το σκορ άνοιξαν οι φιλοξενούμενοι με τον Γκιγιάρντ στο 35’ και διπλασίασαν τα τέρματά τους με τον Οφόρ στο 39’. Το τελικό αποτέλεσμα διαμόρφωσε ο Ινσίνιε στο 44’.

Πάλεψε το Τορόντο, αλλά δεν κατάφερε να πάρει το επιθυμητό αποτέλεσμα κόντρα στο Μόντρεαλ. Είχε μεν ευκαιρίες, αλλά το μόνο που κατάφερε ήταν να μειώσει στο σκορ, αφού νωρίτερα υπέκυψε στην πίεση των φιλοξενούμενων σε δύο περιπτώσεις.

Αντίδραση θέλει να βγάλει ύστερα από τα διαδοχικά αρνητικά αποτελέσματα, επιστρέφοντας στις νίκες. Δεν πείθει με την εικόνα της αυτή την περίοδο, έχει πολλά σκαμπανεβάσματα στην απόδοσή της, ενώ το μεγαλύτερό της πρόβλημα είναι η άμυνά της, καθώς δεν μπορεί να σταματήσει να δέχεται γκολ.