Μλάντα Μπόλεσλαβ – Ζλιν στην Tipbet με ανταγωνιστικές αποδόσεις

Ανανεώθηκε:
tipbet logo εγγραφή

Για την 27η αγωνιστική της Fortuna Liga, η Μλάντα Μπόλεσλαβ υποδέχεται τη Ζλιν (19:00) και η Tipbet προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Μλάντα Μπόλεσλαβ – Ζλιν στην Tipbet
Tipbet λογότυπο

Από τη δεύτερη διαδοχική της ήττα στο φετινό πρωτάθλημα προέρχεται η Μλάντα Μπόλεσλαβ, μετά και από εκείνη κόντρα στη Σλάβια Πράγας (0-1 εντός). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Γιόσεφ Βέμπερ φιλοξενήθηκε από τη Βικτόρια Πλζεν, στην έδρα της οποίας γνώρισε μια βαριά ήττα με 7-1. Ο Γίρι Κλίμα σημείωσε στο 84′ το μοναδικό της τέρμα, μειώνοντας απλά για το τελικό αποτέλεσμα, με εκτέλεση πέναλτι. Στα τέσσερα από τα έξι τελευταία παιχνίδια της στο πρωτάθλημα, σημειώθηκε No Goal. Εννέα νίκες, μια ισοπαλία και τρεις ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Μακριά από τα νικηφόρα αποτελέσματα παραμένει εδώ και έξι αναμετρήσεις η Ζλιν, όπου και μετράει δυο ισοπαλίες και τέσσερις ήττες. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Μπόχουμιλ Πάνικ υποδέχθηκε τη Μπάνικ Οστράβα, με την οποία μοιράστηκε από ένα βαθμό, μετά και το μεταξύ τους 1-1. Παρότι βρέθηκε πίσω από το πέμπτο μόλις λεπτό, εν τέλει κατάφερε να φτάσει στην ισοφάριση με τον Ντζάφιτς στο 90′. Στα τέσσερα από τα πέντε τελευταία παιχνίδια της στο πρωτάθλημα, σημειώθηκε Goal/Goal. Μια νίκη, τρεις ισοπαλίες και οκτώ ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Στην Tipbet μπορείτε να βρείτε μεγάλη γκάμα στοιχηματικών επιλογών για τον αγώνα. Πέρα από όλες τις βασικές αγορές, προσφέρονται αγορές για γκολ, για συνδυαστικά στοιχήματα, για τα ημίχρονα, για κάρτες, για κόρνερ, αλλά και ειδικά παικτών και ομάδων, μεταξύ άλλων.