*Με Under 2.5 γκολ έληξαν τα 2/4 τελευταία ματς μεταξύ των δύο ομάδων.

*Με Goal/Goal ολοκληρώθηκαν τα 3/4 πρόσφατα παιχνίδια μεταξύ των δυο ομάδων.

Δείτε τα Προγνωστικά Αγγλίας

ΜΙΛΓΟΥΟΛ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα εναντίον της Ίπσουιτς με σκορ 3-1, στα πλαίσια της 18ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος. Το σκορ άνοιξαν οι γηπεδούχοι με τον Τσάπλιν στο 5’ και διπλασίασαν τα τέρματά τους με τον Λουόνγκο στο 12’. Το 3-0 πέτυχε ο Μπρόαντχεντ στο 39’, ενώ το τελικό αποτέλεσμα διαμόρφωσε ο Νίσμπετ στο 78’.

Κακή εμφάνιση και ήττα για τη Μίλγουολ. Ελάχιστες οι ευκαιρίες που δημιούργησε, κατάφερε να απειλήσει με όλες, σκοράροντας εν τέλη στο δεύτερο ημίχρονο. Παρ’ όλα αυτά αμυντικά δέχθηκε ασφυκτική πίεση, στην οποία υπέκυψε εύκολα από το πρώτο ημίχρονο.

Αντίδραση θέλει να βγάλει ύστερα από τις διαδοχικές ήττες. Δεν είναι πειστική, έχει πάρα πολλά προβλήματα στα μετόπισθεν, τα οποία μοιάζει ανήμπορη να λύσει, με αποτέλεσμα να δέχεται γκολ ασταμάτητα. Θέματα φαίνεται όμως να έχει και επιθετικά, αφού σε αρκετές από τις αναμετρήσεις της δεν βρίσκει το δρόμο προς τα δίχτυα, δυσκολεύοντας ακόμα περισσότερο το έργο της.

Μίλγουολ Στατιστικά

*Με No Goal τα 3/5 τελευταία ματς.

*Με Over 2.5 τα 4/5 πρόσφατα παιχνίδια.

Παίξε Νόμιμα στην Novibet (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ ΕΕΕΠ | ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΘΙΣΜΟΥ & ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ | ΓΡΑΜΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ | *Ισχύουν Όροι & Προϋποθέσεις

ΣΑΝΤΕΡΛΑΝΤ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ήττα εναντίον της Χάντερσφιλντ με σκορ 1-2, στα πλαίσια της 18ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος. Το σκορ άνοιξαν οι φιλοξενούμενοι με τον Χέλικ στο 28’, όμως ισοφαρίστηκαν από τον Ο’Νάιεν στο 40’. Το τελικό αποτέλεσμα διαμόρφωσε ο Μπούργκζοργκ στο 67’.

Καλή εμφάνιση, αλλά χωρίς θετικό αποτέλεσμα για τη Σάντερλαντ. Παρά την ασφυκτική πίεση που άσκησε, το μόνο που κατάφερε ήταν να ισοφαρίσει πριν το ημίχρονο, όμως άφησε κενά στα μετόπισθεν, τα οποία εκμεταλλεύτηκαν πλήρως οι φιλοξενούμενοι, σκοράροντας και στα δύο ημίχρονα.

Πιο αποτελεσματική εμφάνιση θα χρειαστεί ώστε να περάσει από την έδρα της Μίλγουολ σήμερα. Προέρχεται από συνεχόμενες ήττες, συνεχίζει να δέχεται γκολ στις περισσότερες αναμετρήσεις της, αφού παραμελεί τα αμυντικά της καθήκοντα. Μεσοεπιθετικά είναι δημιουργική και έχει σχετικά σταθερή επαφή με τα δίχτυα, αν και αυτό δεν της είναι πάντα αρκετό ώστε να αποσπάσει τα αποτελέσματα που επιθυμεί.