*Στον πρώτο γύρο: Μπάροου – Κρόουλι 1-0

*Πέντε σερί N/G στα τελευταία μεταξύ τους παιχνίδια.

Δείτε όλα τα σημερινά προγνωστικα στοιχηματος

ΚΡΟΟΥΛΙ

Προηγούμενο ματς: Η Κρόουλι έχασε 2-3 εντός έδρας από την Κόλτσεστερ πιο εύκολα απ’ ότι δείχνει το τελικό σκορ. Βρέθηκε να χάνει από γκολ του Χόπερ στο 21’, ισοφάρισε με τον Λόλος στο 42’, αλλά δέχθηκε δύο τέρματα ακόμη από τον ΜακΓκίχαν στο 44’ και τον Χόπερ στο 46’. Και παρόλο που στο 88ο λεπτό απέκτησε αριθμητικό πλεονέκτημα, απλά μείωσε στο έβδομο λεπτό των καθυστερήσεων με τον Φόρστερ.

Η Κρόουλι ηττήθηκε με 2-3 εντός έδρας από την Κόλτσεστερ, δεύτερη σερί ήττα της, αλλά ήταν μόλις η τέταρτη της στα 14 τελευταία παιχνίδια της, διάστημα στο οποίο έχει πετύχει οκτώ νίκες.

Αλλά και ειδικά στο γήπεδό της έχει δύο σερί ήττες και δεν κερδίζει στα τρία πιο πρόσφατα παιχνίδια της.

Παρά την τελευταία ήττα, παραμένει εντός πρώτης επτάδας και θέσεων που οδηγούν στα play off της ανόδου, στην έβδομη και τελευταία θέση, στο +1 δηλαδή, σε πόσταση βολής.

Κρόουλι Στατιστικά

*7/9 over 2,5 στα τελευταία παιχνίδια της

*7/9 G/G στα τελευταία παιχνίδια της

Παίξε Νόμιμα στην Interwetten (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ, Κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777, Παίξτε Υπεύθυνα.

ΜΠΑΡΟΟΥ

Προηγούμενο ματς: Η Μπάροου έχασε 3-0 εκτός έδρας από την Τζίλιγχαμ, παίζοντας με παίκτη λιγότερο από το 22ο λεπτό. Δέχθηκε το πρώτο τέρμα από τον Άντριους στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου, το δεύτερο ήρθε από αυτογκόλ του Φίλι στο 55’, ενώ ο Μαχόνεϊ στο 64’ διαμόρφωσε το τελικό σκορ.

Η Μπάροου έχασε 3-0 εκτός έδρας από την Τζίλιγχαμ, γνωρίζοντας τρίτη συνεχόμενη ήττα. Ειδικά μακριά από το γήπεδο της έφτασε τους οκτώ σερί αγώνες χωρίς νίκη, με έξι ήττες και δύο ισοπαλίες σε αυτό το διάστημα.

Διατηρείται εντός πρώτης επτάδας, αλλά πλησίασε στο +3 από την όγδοη θέση που δεν οδηγεί στα play off ανόδου. Ταυτόχρονα είναι αρκετά πίσω, χωρίς να έχει πλέον ουσιαστικά ελπίδες για απευθείας άνοδο, ούσα στο -12 από την πρώτη τριάδα που εξασφαλίζει απευθείας άνοδο. Αλλά είναι μία από τις δύο ομάδες με τα λιγότερα παιχνίδια στην κατηγορία.