*33η αγωνιστική

*Στον πρώτο γύρο: Λοντρίνα – Ρέμο 1-0

*Στα τρία τελευταία μεταξύ τους παιχνίδια η Ρέμο δεν έχει σκοράρει καν, χάνοντας τα δύο.

Δείτε τα Προγνωστικά Βραζιλίας

ΡΕΜΟ ΑΝΑΛΥΣΗ

Η Ρέμο πέτυχε μεγάλη εκτός έδρας νίκη, με 1-3 στο γήπεδο της Κρουζέιρο, επιστρέφοντας στα «τρίποντα» στο πρωτάθλημα έπειτα από πέντε αγωνιστικές που δεν τα είχε καταφέρει και στις οποίες είχε τρεις σερί ήττες, έπειτα από δύο ισοπαλίες. Στο γήπεδό της πάντως έχασε τον τελευταίο αγώνα, έπειτα από τέσσερα παιχνίδια όπου δεν είχε ηττηθεί!

Είναι οριακά στο δεύτερο μισό του βαθμολογικού πίνακα, έχοντας αυτή τη στιγμή μία μικρή απόσταση ασφαλείας, έξι βαθμών συγκεκριμένα, από την ζώνη του υποβιβασμού και ειδικά από την σημερινή της αντίπαλο.

Τραυματίες είναι ο αμυντικός Ιγκόρ Φερνάντες, ο μέσος Πίνγκο, οι επιθετικοί Ραφίνια, Ερικ Φλόρες και ο γκολκίπερ Βινίσιους.

Προηγούμενο παιχνίδι: Η Ρέμο κέρδισε 1-3 εκτός έδρας την Κρουζέιρο, πετυχαίνοντας δύο γκολ με αντεπιθέσεις στα τελευταία λεπτά, στο 89’ με τον Τζέφερσον και στις καθυστερήσεις με τον Ρόναλντ. Νωρίτερα είχε ανοίξει το σκορ με τον Αντερσον Ουτσόα στο 40’, πριν ισοφαριστεί από τον Εντουάρντο Μποκ στο 45’.

Ρέμο Στατιστικά

*Εχει 12/16 N/G μαζί με under 2,5 εντός έδρας στο εθνικό πρωτάθλημα (δες το στην bet365)

* Οι 10 από τους 16 εντός έδρας αγώνες της στο πρωτάθλημα ήταν ισόπαλοι στο ημίχρονο.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

+21. Υπάρχει κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, παρακαλούμε παίξτε υπεύθυνα. Γραμμή βοήθειας: 210 9237777

ΛΟΝΤΡΙΝΑ ΑΝΑΛΥΣΗ

Η Λοντρίνα πέτυχε μία πολύ σημαντική εκτός έδρας νίκη, επικρατώντας με 0-2 της Κονφιάνσα, σε μία αναμέτρηση από τις λεγόμενες έξι βαθμών. Αυτή ήταν η πρώτη της νίκη έπειτα από τρεις σερί ισοπαλίες, αλλά και έπειτα από πέντε αγώνες! Οσον αφορά στις εκτός έδρας αναμετρήσεις, δεν χάνει εδώ και τρεις, όμως και πάλι η τελευταία νίκη της ήταν η πρώτη έπειτα από τέσσερις αγώνες.

Ακόμη βέβαια είναι εντός ζώνης υποβιβασμού, αλλά πλέον ισόβαθμη με την ομάδα που είναι στην τελευταία θέση παραμονής, υστερώντας κατά δύο νίκες σε σχέση με την Μπρούσκε που είναι εκεί! Αλλά πλησίασε και άλλες ομάδες που βρίσκονται λίγο πιο ψηλά.

Παραμένουν εκτός λόγω τραυματισμών οι μέσοι Μαρσέλ, Πέντρο Κάτσο, Μοσορό και ο επιθετικός Ζουάν Μάτος, χτύπησε και ο μέσος Ταρίκ που θα απουσιάσει, ενώ τιμωρημένοι είναι οι επιθετικοί Μαρσελίνιο και Καπρίνι.

Προηγούμενο παιχνίδι: Η Λοντρίνα κέρδισε 0-2 εκτός έδρας την Κονφιάνσα, χωρίς να είναι αισθητά καλύτερη, απλά ήταν πολύ πιο αποτελεσματική, σκοράροντας και στις δύο επισκέψεις της στην αντίπαλη περιοχή στο πρώτο ημίχρονο, με τους Ζέκα (28’), Ρομπέρτο (37’).