*Με Under 2.5 γκολ έληξαν τα 3/5 τελευταία ματς μεταξύ των δύο ομάδων.

*Με Goal/Goal ολοκληρώθηκαν τα 3/5 πρόσφατα παιχνίδια μεταξύ των δυο ομάδων.

Δείτε τα Προγνωστικά Αγγλίας

ΚΑΡΝΤΙΦ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας νίκη εναντίον της Πρέστον με σκορ 1-2, στα πλαίσια της 17ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος. Το σκορ άνοιξαν οι γηπεδούχοι με τον Όσμαγιτς στο 48’, όμως ισοφαρίστηκαν από τον Γκραντ στο 90+6’ και δέχθηκαν την ανατροπή από τον Ούγκμπο στο 90+9’.

Τρομερή εμφάνιση και νίκη για την Κάρντιφ με μια απίστευτη ανατροπή. Είχε τον έλεγχο καθ’ όλη τη διάρκεια του αγώνα, όμως στην αρχή της επανάληψης μπήκε νωθρά και έμεινε πίσω στο σκορ. Στη συνέχεια απέκτησε αριθμητικό πλεονέκτημα, το οποίο εκμεταλλεύτηκε πλήρως, σκοράροντας δύο φορές στις καθυστερήσεις, ανατρέποντας το εις βάρος της σκορ.

Με ψυχολογία στα ύψη έρχεται στο σημερινό παιχνίδι, ύστερα από το αποτέλεσμα της προηγούμενης αγωνιστικής, αλλά και με τον τρόπο που ήρθε αυτή. Είναι μαχητική, το αποδεικνύει σχεδόν μόνιμα, καθώς βρίσκει το δρόμο προς τα δίχτυα στις περισσότερες αναμετρήσεις της. Αμυντικά δεν είναι και από τις πιο σταθερές ομάδες, ειδικά αυτή την περίοδο, αφού δέχθηκε αρκετά εύκολα γκολ στα δύο πρόσφατα παιχνίδια της.

Κάρντιφ Στατιστικά

*Με No Goal τα 3/5 τελευταία ματς.

*Με Over 2.5 τα 3/5 πρόσφατα παιχνίδια.

Παίξε Νόμιμα στην Novibet (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ ΕΕΕΠ | ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΘΙΣΜΟΥ & ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ | ΓΡΑΜΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ | *Ισχύουν Όροι & Προϋποθέσεις

ΓΟΥΕΣΤ ΜΠΡΟΜ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας νίκη εναντίον της Ίπσουιτς, στα πλαίσια της 17ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος. Το 1-0 ο Φέρλονγκ στο 5’ και το τελικό 2-0 διαμόρφωσε ο Ντιανγκανά στο 47’.

Καλή εμφάνιση και άνετη επικράτηση για τη Γουέστ Μπρομ. Μπήκε δυνατά στο ματς και έπιασε στον ύπνο την άμυνα των φιλοξενούμενων, παίρνοντας κεφάλι στο σκορ, ενώ το ίδιο σκηνικό έγινε και στην αρχή της επανάληψης, «σφραγίζοντας» ουσιαστικά το τρίποντο.

Σε πολύ καλή κατάσταση βρίσκεται αυτή την περίοδο, έδειξε να μην την πτοεί η ήττα από τη Σαουθάμπτον (2-1), ενώ φάνηκε να τη βοήθησε η διακοπή των εθνικών ομάδων ώστε να ανασυγκροτηθεί. Άκρως θετικό το γεγονός ότι σκοράρει με συνέπεια σε όλες τις αναμετρήσεις της, αλλά στις εξόδους της είναι αρκετά πιο επιρρεπής, με αποτέλεσμα να είναι λίγες οι περιπτώσεις στις οποίες δεν δέχθηκε γκολ.