Interwetten: Βερόνα – Ίντερ με κορυφαίες αγορές

Ανανεώθηκε:
interwetten

Στις 19:30, η Βερόνα υποδέχεται την Ίντερ για την 14η αγωνιστική της Serie A και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Βερόνα – Ίντερ στην Interwetten

Ανάμικτα τα αποτελέσματα της Βερόνα τον τελευταίο μήνα (2-2-1), το Σάββατο απέσπασε την ισοπαλία (1-1) στη Φλωρεντία παρότι ταξίδεψε με πολλές απουσίες στην επίθεση. Ο Βελόσο άνοιξε το σκορ από τη βούλα πέναλτι στο 8ο λεπτό, ο Βλάχοβιτς ισοφάρισε για τους “βιόλα” με τον ίδιο τρόπο έντεκα λεπτά αργότερα και το σκορ διατηρήθηκε ως το φινάλε.

Η Ίντερ διατηρείται σε τροχιά κορυφής, μετρά 6 συνεχόμενες νίκες στην Serie A και βρίσκεται έναν πόντο πίσω από την συμπολίτισσα Μίλαν. Την Κυριακή ίδρωσε, αλλά κατάφερε να ξεπεράσει το εμπόδιο της Σπέτσια εντός έδρας με 2-1. Μετά το στείρο πρώτο μέρος, οι Χακίμι και Λουκάκου σκόραραν στο 51ο και 70ο λεπτό αντίστοιχα για την ομάδα του Κόντε.

Σύμφωνα με τις αποδόσεις της interwetten.gr, η Ίντερ είναι το μεγάλο φαβορί για τη νίκη. Συγκεκριμένα, ο άσος είναι στο 6.00, το “Χ” στο 4.00 και το διπλό στο 1.57.

Ενδιαφέροντα στατιστικά

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.