Φορτούνα Ντίσελντορφ – Πάντερμπορν στην Tipbet με ανταγωνιστικές αποδόσεις

Ανανεώθηκε:
tipbet logo εγγραφή

Για την 26η αγωνιστική στη Bundesliga, η Φορτούνα Ντίσελντορφ υποδέχεται την Πάντερμπορν (16:30) και η Tipbet προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Φορτούνα Ντίσελντορφ – Πάντερμπορν στην Tipbet
Tipbet λογότυπο

Αήττητο σερί τριών αναμετρήσεων για τη Φορτούνα Ντίσελντορφ, όπου και μετράει μια νίκη και δυο ισοπαλίες. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Ούβε Ρέσλερ φιλοξενήθηκε από τη Μάιντς, με την οποία μοιράστηκε από ένα βαθμό, μετά και τη μεταξύ τους ισοπαλία με 1-1. Βρέθηκε πίσω στο 61′, για να φτάσει στην ισοφάριση με το τέρμα του Καραμάν, πέντε λεπτά πριν από το φινάλε. Στα πέντε από τα έξι τελευταία παιχνίδια της, σημειώθηκε Goal/Goal. Τρεις νίκες, τρεις ισοπαλίες και έξι ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Μακριά από τα νικηφόρα αποτελέσματα παραμένει εδώ και έξι αναμετρήσεις η Πάντερμπορν, όπου και μετράει μια ισοπαλία και πέντε ήττες. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Στέφεν Μπάουμγκαρτ υποδέχθηκε την Κολωνία, από την οποία και ηττήθηκε με 1-2. Βρέθηκε πίσω με δυο τέρματα από το πρώτο ημίχρονο (28′, 36′), για να μειώσει απλά στο τελικό αποτέλεσμα με τον Σρμπένι, στο 73ο λεπτό. Στα πέντε από τα έξι τελευταία παιχνίδια της, σημειώθηκε Goal/Goal. Δυο νίκες, τρεις ισοπαλίες και επτά ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Στην Tipbet μπορείτε να βρείτε μεγάλη γκάμα στοιχηματικών επιλογών για τον αγώνα. Πέρα από όλες τις βασικές αγορές, προσφέρονται αγορές για γκολ, για συνδυαστικά στοιχήματα, για τα ημίχρονα, για κάρτες, για κόρνερ, αλλά και ειδικά παικτών και ομάδων, μεταξύ άλλων.