Φλόρα Ταλίν – Ταμέκα Τάρτου στην Tipbet με ανταγωνιστικές αποδόσεις

Ανανεώθηκε:
tipbet logo εγγραφή

Για την δεύτερη αγωνιστική στη Meistriliiga, η Φλόρα Ταλίν υποδέχεται την Ταμέκα Τάρτου (19:30) και η Tipbet προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Φλόρα Ταλίν – Ταμέκα Τάρτου στην Tipbet
Tipbet λογότυπο

Με νίκη ξεκίνησε τις υποχρεώσεις της στο φετινό πρωτάθλημα η Φλόρα Ταλίν. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Γιούργκεν Χεν υποδέχθηκε τη Λίζιον, της οποίας και επικράτησε με 3-1. Προηγήθηκε με τον Κουσκ στο όγδοο λεπτό και παρότι δέχθηκε την ισοφάριση στο 13′, εν τέλει κατάφερε να επικρατήσει με τα τέρματα των Αρτιούνιν (αυτ. 41′) και Σάπινεν (52′). Στα τρία τελευταία παιχνίδια της στο πρωτάθλημα, σημειώθηκε Over 3.5.

Όπως η σημερινή της αντίπαλο, έτσι και η Ταμέκα Τάρτου ξεκίνησε με νίκη στο φετινό πρωτάθλημα. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Κάιντο Κόπελ υποδέχθηκε την Τούλεβικ, της οποίας και επικράτησε με 2-1. Παρότι βρέθηκε πίσω στο σκορ λίγο μετά το μισάωρο, εν τέλει κατάφερε να κάνει την ανατροπή και να επικρατήσει με τα τέρματα των Μάανας (50′) και Κόσκορ (72′). Στα πέντε τελευταία παιχνίδια της στο πρωτάθλημα, σημειώθηκε Goal/Goal και Over 2.5.

Στην Tipbet μπορείτε να βρείτε μεγάλη γκάμα στοιχηματικών επιλογών για τον αγώνα. Πέρα από όλες τις βασικές αγορές, προσφέρονται αγορές για γκολ, για συνδυαστικά στοιχήματα, για τα ημίχρονα, για κάρτες, για κόρνερ, αλλά και ειδικά παικτών και ομάδων, μεταξύ άλλων.