Betshop: Ρωσία – Σλοβακία με πλήθος αγορών (08/10)

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Στις 21:45, Ρωσία και Σλοβακία μάχονται για τα προκριματικά του Μουντιάλ, με την betshop, να διαθέτει το ματς με πλήθος στοιχηματικές αγορές.

Ρωσία – Σλοβακία στη Betshop

Σε καλό “φεγγάρι” είναι η Ρωσία, που επικράτησε για δεύτερη συνεχόμενη φορά στα προκριματικά Μουντιάλ, με αντίπαλο την Μάλτα, μέσα στην έδρα της διαμορφώνοντας το σκορ σε 2-0. Φάνηκε ανώτερη, απειλώντας την εστία των αντιπάλων σε όλη τη διάρκεια του ματς. Βρήκε ευκαιρίες για γκολ, με τον Μπονέλο να αποκρούει τις περισσότερες. Στο 10΄ ο Σμολόφ άνοιξε το σκορ, με τον Μπακάεφ (84΄) να σκοράρει με εκτέλεση πέναλτι. Στη 2η θέση έχει φτάσει, με ίδιους πόντους με την πρωτοπόρο Κροατία (13), στον 8ο όμιλο.

Νίκη πέτυχε την περασμένη αγωνιστική η Σλοβακία, κάνοντας το 2-0 απέναντι στην Κύπρο εντός έδρας. Η ομάδα, άργησε να παραβιάσει την εστία των αντιπάλων, με τον Σραντς να χτυπά στο 54΄ και τον Κοστσέλνικ να διπλασιάζει τα τέρματά της στο 77΄, μετά από ένα εύστοχο μακρινό σουτ. Μετά το αποτέλεσμα αυτής της αναμέτρησης, ανέβηκε στους 9 πόντους και πατάει στην 3η θέση.

Αξιολογώντας τις αποδόσεις της betshop, τον πρώτο λόγο για τη νίκη έχει η Ρωσία. Συγκεκριμένα, ο άσος προσφέρεται στο 1.83, το ”Χ” στο 3.45, και το διπλό στο 4.70.

Ενδιαφέροντα στατιστικά:

• Στα έξι από τα εφτά πιο πρόσφατα παιχνίδια της Ρωσίας, δεν σκόραραν και οι δύο αντίπαλοι (στο 1.72 το No Goal)
  • Στα τρία από τα πέντε τελευταία ματς της Σλοβακίας, το 1ο ημίχρονο έληξε με ισοπαλία (στο 2.56 το 1ο ημίχρονο με ”Χ”)