Betshop: Πλήθος στοιχημάτων στο ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός (25/04)

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Στις 15:00, ΠΑΟΚ και Παναθηναϊκός κοντράρονται στην Τούμπα για την 6η αγωνιστική των πλέι οφ της Σούπερ Λιγκ. Το παιχνίδι εντοπίζεται με πλήθος στοιχημάτων στην Betshop!

ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός

Από νίκη στο ντέρμπι της Θεσσαλονίκης έρχεται ο ΠΑΟΚ κόντρα στον Άρη εκτός έδρας με 0-1. Το γκολ του Σβαμπ στο 6′ ήταν και το μοναδικό της αναμέτρησης. Μπορεί οι γηπεδούχοι να είχαν την κατοχή, όμως ήταν ανούσια και ο Δικέφαλος “διάβασε” καλύτερα το ματς. Το τρίποντο τον έφερε στη δεύτερη θέση της κατάταξης μαζί με τους συμπολίτες του. Ήταν η δεύτερη διαδοχικά νίκη του στα πλέι οφ, μετά από εκείνη εντός με το 2-0 επί του Ολυμπιακού.

Κοντά στη νίκη βρέθηκε ο Παναθηναϊκός την περασμένη αγωνιστική του πρωταθλήματος αλλά δεν τα κατάφερε. Αντιμετώπισε την ΑΕΚ στο ΟΑΚΑ και προηγήθηκε με τέρμα του Ιωαννίδη στο 36′. Ωστόσο, οι γηπεδούχοι πίεσαν και πέτυχαν γκολ στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων, οδηγώντας το ματς στο 1-1 και στο “Χ”. Είναι η τρίτη συνεχόμενη φορά που οι “πράσινοι” ανοίγουν το σκορ αλλά τελικά δεν κερδίζουν. Είναι στην 5η θέση, στο -5 από την ΑΕΚ και στο -7 από ΠΑΟΚ και Άρη.

Σύμφωνα με τις αποδόσεις της Betshop.gr, o ΠΑΟΚ έχει τον πρώτο λόγο για νίκη στον αγώνα. Ειδικότερα, ο άσος προσφέρεται στο 1.50, το “Χ” στο 4.05 και το διπλό στο 7.35.