Betshop: Πλήθος αγορών στο Μπραζίλ ντε Πελότας – Οπεράριο (06/10)

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Στις 22:00, η Μπραζίλ ντε Πελότας φιλοξενεί την Οπεράριο για την 29η αγωνιστική στο πρωτάθλημα Β΄ Βραζιλίας. Η Betshop, διαθέτει το ματς με πλήθος στοιχηματικές αγορές.

Μπραζίλ ντε Πελότας – Οπεράριο στη Betshop

Πέμπτη βαριά συνεχόμενη ήττα δέχτηκε η Μπραζίλ ντε Πέλοτας, κόντρα στην Κρουζέιρο εκτός έδρας, με σκορ 2-0. Η νίκη αγνοείται για την ομάδα από τα μέσα Ιουλίου, και δείχνει να πληρώνει ακριβά τα αγωνιστικά λάθη. Την προηγούμενη αγωνιστική, οι γηπεδούχοι εκμεταλλεύτηκαν την αδυναμία των αντιπάλων και βρέθηκαν μπροστά στο 40′ Πέντε λεπτά αργότερα, στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου γράφτηκε το τελικό αποτέλεσμα (45+1΄). Στον βαθμολογικό πίνακα βρίσκεται τελευταία με 16 βαθμούς.

Δυσκολεύεται να φτάσει στη νίκη η Οπεράριο και δεν έχει πάρει τρίποντο εδώ και οχτώ ματς. τελευταία ηττήθηκε στην έδρα της, απέναντι στη Ναούτικο, με τελικό αποτέλεσμα το 1-2.  Αυτή ήταν και η τέταρτη διαδοχική της ήττα. Με θετικό τρόπο πάτησε η ομάδα στο γήπεδο, παίρνοντας το προβάδισμα στο 26΄ με τον Σίλβα. Με πέναλτι το παιχνίδι ήρθε στα ίσια (85΄), ενώ ένα λεπτό μόλις αργότερα οι φιλοξενούμενοι πέτυχαν και δεύτερο τέρμα. Είναι 13η στην κατάταξη με 34 βαθμούς.

Παρατηρώντας τις αποδόσεις της betshop, φαβορί για τη νίκη είναι η Οπεράριο. Πιο ειδικά, ο άσος βρίσκεται στο 3.84, το ”Χ” στο 2.82, και το διπλό στο 2.15.

Ενδιαφέροντα στατιστικά:

• Στα τρία από τα τέσσερα τελευταία ματς της Μπραζίλ ντε Πελότας, το 1ο ημίχρονο έληξε ”Χ’ ‘(στο 1.81 το 1ο ημίχρονο ”Χ”)
  • Στους τέσσερις από τους πέντε αγώνες της Οπεράριο, σημείωσαν γκολ και οι δύο ομάδες (στο 2.35 το Goal/Goal)