Bet365: Πλήθος αγορών στο Ελσίνκι – Φενέρμπαχτσε (26/08)

Ανανεώθηκε:
bet365 logo

Στις 19:00, Ελσίνκι και Φενέρμπαχτσε μάχονται για τον 2ο αγώνα των playoffs του Γιουρόπα Λιγκ. Η bet365, προσφέρει πλήθος στοιχηματικών επιλογών στο ματς.

Ελσίνκι – Φενέρμπαχτσε στην Bet365

Με ήττα (1-0), η Ελσίνκι, επέστρεψε από την Τουρκία, έχοντας ελπίδες για τους ομίλους. Προσπάθησε η ομάδα, να πλησιάσει την ισοφάριση, δημιουργώντας φάσεις, αλλά χωρίς αποτελέσματα και ουσία. Κατά την διάρκεια του πρώτου ημιχρόνου, παρέμεινε στο 0-0, χωρίς να απειληθεί ιδιαίτερα.

Πήρε τη νίκη, στην έδρα της, η Φενέρμπαχτσε, με θετική αρχή για την συνέχεια της διοργάνωσης. Το 1-0, έφερε στο 65΄με γκολ του Γκιομούσκαγια, που ήταν και το μοναδικό τέρμα στην αναμέτρηση. Δεν επέτρεψε στην αντίπαλη ομάδα να της δημιουργήσει ουσιαστικά προβλήματα, κρατώντας ασφαλής την περιοχή της.

Σύμφωνα με τις αποδόσεις τις bet365, η Φενέρμπαχτσε έχει το προβάδισμα. Ειδικότερα, ο άσος βρίσκεται στο 3.40, η ισοπαλία στο 3.40, και το διπλό στο 2.00.

Ενδιαφέροντα στατιστικά:

• Στα πέντε τελευταία παιχνίδια της Ελσίνκι, σκόραρε μόνο ο ένας αντίπαλος (στο 1.83 το No Goal)
  • Στους τέσσερις από τους πέντε πιο πρόσφατους αγώνες της Φενέρμπαχτσε, μπήκαν 2 ή λιγότερα τέρματα (στο 1.75 το Under 2.5)

Στην Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.