Bet365: Πλήθος αγορών στο Τρέλεμποργκς – Έστερ (31/08)

Ανανεώθηκε:
bet365 logo

Στις 20:00, η Τρέλεμποργκς φιλοξενεί την Έστερ για την 18η αγωνιστική στο πρωτάθλημα Β΄ Σουηδίας, με την bet365, να προσφέρει πλήθος στοιχηματικών.

Τέλεμποργκς – Έστερ στην Bet365

Στο μηδέν παρέμεινε η Τρέλεμποργκς με αντίπαλο τη Φάλκενμπεργκς εκτός έδρας, με σκορ 1-0. Στο πρώτο ημίχρονο, η ομάδα δεν έδειξε σε κατάσταση να πάρει το προβάδισμα, με τον Γουέντε, στο 21΄, να σημειώνει το μοναδικό γκολ στο παιχνίδι. Στη συνέχεια δημιούργησε ορισμένες φάσεις, με τους αντιπάλους ωστόσο να τις μπλοκάρουν.

Συνέχισε για δεύτερο συνεχόμενο ματς στο πρωτάθλημα αήττητη η Έστε χωρίς να πετύχει ωστόσο γκολ. Ο προηγούμενος αγώνας, στην έδρα της, με την Έργκριτε, έμεινε στο 0-0, με τις δύο ομάδες, να μην δίνουν ένταση κατά την διάρκεια του αγώνα. Κρατιέται σε μια στασιμότητα, μετρώντας στην μέχρι τώρα πορεία της φέτος μόνο 5 νίκες.

Αναλογικά με τις αποδόσεις τις bet365, φαβορί για τη νίκη είναι η Τρέλεμποργκς. Συνολικά, ο άσος βρίσκεται στο 2.15, το ”Χ” στο 3.25, και το διπλό στο 3.40.

Ενδοαφέροντα στατιστικά:

Στην Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.