Bet365: Μπέτις – Ρεάλ Μαδρίτης με κορυφαίες αγορές (28/08)

Ανανεώθηκε:
bet365 logo

Στις 23:00, Μπέτις και Ρεάλ Μαδρίτης κοντράρονται για ματς της 3ης αγωνιστικής στη Λα Λίγκα, με την bet365, να προσφέρει πλήθος στοιχηματικών αγορών.

Μπέτις – Ρεάλ Μαδρίτης στην Bet365

Ξανά είδε την ισοπαλία η Μπέτις στην έδρα της, με 1-1, κόντρα στην Κάδιθ. Μπήκε από το πρώτο ημίχρονο στα βαθιά, με τους φιλοξενούμενους να κερδίζουν πέναλτι στο 11΄, που εκτέλεσε εύστοχα ο Νεγρέδο. Το παιχνίδι οδηγήθηκε στην ισοφάριση στο 22΄, με γκολ του Χουάνμι.

Την πρώτη της φετινή ισοπαλία στο πρωτάθλημα γνώρισε η Ρεάλ Μαδρίτης στον εκτός έδρας αγώνα με την Λεβάντε (3-3). Ο Μπέιλ μίλησε στο 5΄, με τον Ζούνιορ να τον ακολουθεί στο 73΄ και 85΄. Το τελευταίο γκολ σωτήριο όπως αποδείχτηκε για τον βαθμό του “Χ”. Οι γηπεδούχοι, είχαν απάντηση, καθώς δίχτυα βρήκαν ο Μαρτί (46΄), με τον Καμπάνια (57΄), και με τον Πιέρ (79΄).

Συνοπτικά με βάσεις τις αποδόσεις της bet365, τον πρώτο λόγο για τη νίκη έχει η Ρεάλ Μαδρίτης. Ειδικότερα, ο άσος βρίσκεται στο 4.00, η ισοπαλία στο 3.80, και το διπλό στο 1.80.

Ενδιαφέροντα στατιστικά:

Στην Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.